Hamilelik Haberi İşleri Karıştırdı! Bütün Planlar Altüst Oluyor: Mucize Doktor 63. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

18 Mayıs 2021

Hamilelik Haberi İşleri Karıştırdı! Bütün Planlar Altüst Oluyor: Mucize Doktor 63. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da heyecan devam ediyor. Beğeniyle izlenen Mucize Doktor, 63. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mucize doktor, otizmli savant sendromundan muzdarip Ali’nin en büyük hayalini gerçekleştirişini konu alıyor.

Ali, hep doktor olmak istemiştir. Sahip olduğu otizmli savant sendromunun ona kattığı üstün yetenekler sayesinde bu hayalini gerçekleştiren Ali, ne yazık ki iletişim konusunda çok da başarılı değildir. Mezun olduktan sonra stajını ve yüksek ihtisasını yapmak için kendisini yetiştiren Adil Hoca’nın görev yaptığı Berhayat Hastanesi’ne gelen Ali, burada kurulun ön yargısı ile karşılaşır. Her şeye rağmen ona bir şans verilir ve o bu şansı en iyi şekilde değerlendirir. Ancak doktorluğunun yanında geliştirmesi gereken bir yanı daha vardır; insanlarla iletişim kurabilmek. Bu konuda da en büyük destekçisi en iyi arkadaşı ve büyük aşkı Nazlı olacaktır.

62. Bölümde Neler Oldu?

blank

Doruk sonunda kafasındaki kurşunun çıkartılmasını istemişti ancak bu operasyonu, kalıcı bir hasar vermeden gerçekleştirmek pek de mümkün görünmüyordu. Ancak Muhsin ve Ali zoru başardı! Ameliyat sonrasında kendine gelen Doruk, arkadaşlarına yaptığı şaka ile akıllarını başlarından aldı. Bu sırada hastanede görülen bir salgın, herkesin sağlığını tehdit etti ve önlemler en üst seviyeye çıkartıldı. Ali, Nazlı ile yakınlaşmak konusunda kararlıydı ve bu konuda çok çabaladı. Ferman ise aldığı hastaneden ayrılma kararını Ali’ye söylemek için doğru zamanı bekledi.

63. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ferman, Ali’ye kendisi ile birlikte gelmesini teklif ediyor. Bu teklif karşısında bocalayan Ali, nihayet bir karara varıyor. Ancak kararını tam Nazlı’ya açıklayacakken Nazlı’nın hamile olduğunu öğreniyor ve alt üst oluyor. Ali Ferman ile birlikte gidecek mi yoksa Nazlı’nın yanında mı kalacak, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz