Çukur’un Yıldızı Gündemi Öyle Bir Eleştirdi ki Sözleri Büyük Ses Getirdi! İşsizlik ve Sahtekarlıkla Alakalı…

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Çukur’un Yıldızı Gündemi Öyle Bir Eleştirdi ki Sözleri Büyük Ses Getirdi! İşsizlik ve Sahtekarlıkla Alakalı…

Son olarak Çukur dizisinde seyrettiğimiz Kubilay Aka, bugün attığı tweetle ortalığı karıştırdı! İşsizlikle ve sahtekarlıkla ilgili sarf ettiği eleştiriler birçok kişiyi şaşırtırken; pek çok sosyal medya kullanıcısı Kubilay Aka’nın sözlerine hak vermeden de duramadı!

Kubilay Aka

Günümüz oyuncuları genellikle ülkede ya da dünyada yaşanan olaylara tepki göstermekten kaçınıyor! Söyledikleri sözleri kendilerine linç getirebileceğini bilen genç oyuncular; hem kişisel hayatlarını hem de hayata dair görüşlerini sosyal medyada paylaşmaktan çekiniyor. Özellikle de siyasi görüşlerini! Bildiğiniz gibi sosyal medyada siyasi görüşlerini belli eden kişiler mutlaka belirli bir grup tarafından linç ediliyor.

blank

Kubilay Aka’dan Sistem Eleştirisi!

Hatta ünlüler arasında “Muhalif/Yandaş” kavgaları bile yaşanıyor. Bu tip yakıştırmalara maruz kalmak istemeyen oyuncular ise “Etliye sütlüye karışmayayım” modunta takılarak; fikirlerini ya da düşüncelerini belli etmekten kaçınıyor. Ancak Çukur’un eski yıldız oyuncusu Kubilay Aka bunlardan değil! Genç oyuncu fikirlerini, düşündükleri ve hayat görüşünü sosyal meydada linç yeme pahasına paylaşmaktan geri durmuyor.

Bugün ise Snobmagazin’in haberine göre Kubilay Aka, Twitter’da Türkiye düzenini ve yaşanılan adaletsizlikleri eleştirdi; “Türkiye nasıl bir yer diye soran olursa üniversite mezunu simit satıyor, ilkokul mezunu üniversitelerde konferans veriyor, sahte diplomalı banka yönetiyor dersiniz!” Ancak Kubilay Aka’nın Twitter hesabında bu tweetin gözükmemesi kafalarda soru işareti oluşturmuş olsa da; ünlü oyuncunun attığı tweeti kaldırmış olma ihtimali de var!

Şimdilerde Show TV’de Bensu Soral’la “Cam Tavanlar” ismindeki bir yaz dizisinin çekimlerine devam eden Kubilay Aka; Çukur’dan sonra Cam Tavanlar dizisiyle karşımıza çıkmaya devam edecek. Biz Kubilay Aka’yı Çukur’da görmeye çok alışmıştık, bakalım Cam Tavanlar dizisinde nasıl bir karakteri izleyeceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz