Masumiyet’in Yıldız Oyuncusundan Acun Ilıcalı’yı Kızdıracak Sözler: Öküz Öldü Ortaklık Bozuldu!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Masumiyet’in Yıldız Oyuncusundan Acun Ilıcalı’yı Kızdıracak Sözler: Öküz Öldü Ortaklık Bozuldu!

Masumiyet’in İlker Kaleli’si Serkay Tütüncü Survivor’dan sonra kariyerinde yükselenlerden. Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz gün Masumiyet çekimleri esnasında basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Gazetecilerin kendisine yönelttiği “Survivor” sorusuna umursamaz bir tavırla yanıt veren Serkay Tütüncü; kendisini ünlü yapan yarışma programını çabuk unutmuşa benziyor!

Acun Ilıcalı’yla Yarışan Kazanıyor!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın yarışmalarına katılan kişiler sihirli değnek değmiş gibi birden ünlü olmaya başlıyor! Özellikle de Acun Ilıcalı’nın bir dönemin efsane yarışması “Var mısın Yok musun?”da yanında olan yarışmacıların birçoğu bugün bile hayatımızda. Kamera önünde olmayanlar ise Acun Medya ailesinde çalışmaya devam ediyor. Sevdiği ve güvendiği kişilerle çalışmayı tercih eden Acun Ilıcalı çalışanlarına da her anlamda hakkını veriyor!

blank

Ekibiyle her daim eğlenmekten ve eğlendirmekten geri durmayan Acun Ilıcalı sayesinde hayatımıza giren birçok insan var. Her sene Survivor yarışmasındaki en az birkaç yarışmacı program boyunca sivriliyor ve büyük bir hayran kitlesini arkasına alarak; normal biri olarak girdiği yarışmadan “ünlü” biri olarak ayrılıyor. Hatta bazı Survivor yarışmacıları, birkaç sene sonra Survivor Panaroma ya da Survivor Ekstra yarışmalarında yorumcu olarak karşımıza çıkıyor. Semih, Damla, Melisa, Sema gibi!

Serkay Tütüncü’den Acun Ilıcalı’yı Kızdıracak Sözler!

Ancak bazı yarışmacılar Acun Ilıcalı’dan bağımsız olarak yükselmeyi başarıyor. Bu kişilerden biri de Serkay Tütüncü. Semih Öztürk’le aynı sene Survivor’da yarışan Serkay Tütüncü; özellikle de Semih haterlarından büyük bir sevgi görmüştü. Yarışmadan sonra şansı yaver giden Serkay, kısa süre içinde birbirinden ünlü oyuncularla aynı projelerde yer almaya başladı. Hatta son olarak Fox’un Masumiyet dizisinde İlker Kaleli rolüyle kendisini izliyoruz.

Dizi çekimleri esnasında basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştiren Serkay, konu ünlü olduğu Survivor’a gelince umursamaz bir tavır takınmaya başladı. Yarışmaya katılmadan önce ya da katıldıktan sonra Survivor’ı takip etmediğini söyleyen Serkay; eğer Survivor All Star için teklif gelirse kabul etmesinin “mümkün olmadığını” söyleyerek bir nevi Survivor’ı küçümsedi! Aman bu sözleri Acun Ilıcalı duymasın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz