Esra Erol’da Absürt Olaylar Serisi: 4 Kere Evlilik Vaadiyle Dolandırılan Yaşar Amca’nın Esra Erol’dan İsteği!

Aleyna

ATV

26 Nisan 2021

Esra Erol’da Absürt Olaylar Serisi: 4 Kere Evlilik Vaadiyle Dolandırılan Yaşar Amca’nın Esra Erol’dan İsteği!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında yine ilginç vakalar karşımıza çıkmaya devam ediyor! Hafta içi her gün canlı yayında absürtlüğün sınırlarını zorlayan konuklar, sadece absürtlüğün sınırlarını değil hem stüdyoda hem de ekran başındaki herkesin sınırlarını zorlamayı başarıyor.

Esra Erol

Yaşar Amcanın Evlilik Sevdası!

Yıllardır büyük bir ilgiyle takip edilen Esra Erol’un programı yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerlerken; geride bıraktığımız aylarda birçok ilginç olayla karşılaştık! Yufkacı Muammer Abiye kaçan eltiler, Salih, Mevla, Nilüfer üçlüsü, evden kaçıp kötü yola düşmek üzereyken Esra Erol tarafından kurtarılan Zeynep… Ancak bugün programa katılan Yaşar Amca, sezona damgasını vuracak kişilerden biri oldu bile!

Esra Erol

50 yıllık hayat arkadaşını 2015 yılında kaybeden Yaşar Amca; evli olmayı çok sevdiğini ve eşi rahmetli olduktan 52 gün sonra evde eşsiz duramadığı için kendisine yeni eş adayları aradığını anlattı. Daha önce 3 kez evlilik vaadiyle dolandırılan ve dolandırıcılara toplamda 150 bin TL para kaptıran Yaşar Amca, bundan 2 sene önce Ayten Hanımla tanışıyor.

“Acilen Evlenmem Lazım!”

Ayten Teyze, Yaşar Amcaya .ocuklarının ve kardeşlerinin kendisine bakmadığını ve gün yüzü görmediğini söylüyor. Bir aracı vasıtasıyla tanışıp evlenen Yaşar ve Ayten’in evliliklerinde hiçbir sorun yokmuş. Hatta araları tam aksine çok iyiymiş! Öyle ki, Yaşar Amca Ayten Teyzeden “günaydın öpücüğü” almadan yataktan bile kalkmıyormuş! Eşine hediyeler almayı çok seven ve eş olmayan evin yuva olmadığını iddia eden Yaşar Amca stüdyodaki herkesi güldürmeyi başardı.

Fakat Ayten Teyze bir gün Zonguldak’tan oğlunun Tekirdağ’daki evine gidiyor ve geri dönmüyor. Yaşar Amca eşine ulaşmaya çalıştığında ise kendisini istediğini ve boşanma davası açacağını söyleyerek telefonu kapatmış. Eşinin ortaya çıkmasını ve boşanmak istediğini söyleyen Yaşar Amcanın Esra Erol’dan en büyük isteği bir an önce boşanması! Boşandıktan sonra “acilen” evlenmesi gerekiyormuş! Evet toplamda 4 kez evlilik vaadiyle kandırılan ve 150 bin TL fazla para kaptıran Yaşar Amca yeniden evlenecekmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz