Exxen’de Program Yapan Veteriner Tugay İnanoğlu Büyük Tepki Çekti! Baktığı Köpekler İhmal Yüzünden Öldü

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Exxen’de Program Yapan Veteriner Tugay İnanoğlu Büyük Tepki Çekti! Baktığı Köpekler İhmal Yüzünden Öldü

Exxen’de “Tugay İnanoğlu ve Dostları” programını sunan veteriner hekim Tugay İnanoğlu hakkında korkunç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre İnanoğlu’nun kliniğinde ihmal yüzünden köpekler öldü.

Tugay İnanoğlu

Dün yayın hayatına başlayan Exxen’in dikkat çeken programlarından biri de “Tugay İnanoğlu ve Dostları” idi. Özellikle YouTube videoları çok beğenilen veteriner hekim Tugay İnanoğlu’nun evcil hayvan bakımıyla ilgili tüyolar vereceği program merakla bekleniyordu. Samimiyeti ve tecrübesiyle beğenilen İnanoğlu’nun programının çok izleneceği düşünülüyordu. Ancak bugün İnanoğlu hakkında korkunç bir iddia ortaya atıldı!

İhmal Yüzünden Köpekler Öldü!

Tugay İnanoğlu

Tugay İnanoğlu’nun babasıyla beraber kurduğu İnanoğlu Veteriner Kliniği, hem köpek eğitimleri veren hem de veterinerlik hizmeti veren bir kurum. Klinikte pek çok hasta ve yaşlı köpeğe de bakan İnanoğlu hakkında meğer bilinmeyen bir durum varmış!

Tugay İnanoğlu

İnanoğlu’nun kurduğu köpek eğitim çiftliğini sel basınca ihmalkarlık yüzünden köpeklerin öldüğü iddia ediliyor. Dere yatağına kurulan -ayrıca ruhsatsız olduğu iddia edilen- çiftliğin istinat duvarı olmayınca bina sel baskınından olumsuz etkilenmiş. Köpeklerin sahiplerinin iddiasına göre hayvanlar kafese konup unutulduğu için de kurtulabilen olmamış!

Bu durum da köpeklerin sahiplerine 2 gün sonra haber verilmiş. Çiftlik yetkilileri, “Köpekleri çatıya çıkardık ama kavga ederken aşağı atlayıp boğuldular” demiş. Yetmemiş, para iadesi yaparak ve hayvanların sahiplerine çiftlikte bulunan yavru köpeklerden vererek olayı kapatmaya çalışmışlar!

Köpeklerin başına gelenlerle ilgili ayrıntılı bilgileri ölen köpeklerden birinin sahibi ve arkadaşı Twitter’da anlattı.

Umarız, bu iddialar hakkında kısa zamanda bir açıklama yapılır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz