Havada Evlilik Kokusu Var: Serkan ve Eda Sonunda Mutlu Sona Erecek Gibi! Sen Çal Kapımı 47. bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

29 Temmuz 2021

Havada Evlilik Kokusu Var: Serkan ve Eda Sonunda Mutlu Sona Erecek Gibi! Sen Çal Kapımı 47. bölüm Fragmanı

FOX TV’de ekranlara gelen ve hem oyuncuları ile hem de tatlı heyecanları ile sevilen dizi olan Sen Çal Kapımı bu bölümde yepyeni olaylarla bekleniyor. İşte başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı dizinin geçen bölümünde yaşananlar ve Sen Çal Kapımı 47. bölüm fragmanı!

Sen Çal Kapımı 46. Bölümde Yaşananlar

Hande erçel kerem bürsin sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı dizisinin geçen bölümünde Eda ile Serkan, kızları Kiraz’ı başarılı ve iyi bir okula gönderebilmek için bir şekilde uyumlu ve mutlu bir çift gibi görünmek zorunda kalır. Ancak bu konuda karşılarındaki en büyük rakip ve engelse Engin ve Pırıl’dır. Sırf Kiraz’ın okulu için oynanan bir oyunla başlayan bu büyük mücadelenin sonunda ise elbette kazanan Eda Serkan aşkı olur. Çünkü bu oyun sayesinde iyi ve mutlu bir çift olmaya çalışırlarken diğer yandan da aralarındaki tüm sınırları kaldırırlar.

Sen Çal Kapımı 47. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan Sen Çal Kapımı 47. bölüm fragmanında ise Serkan Eda’ya evlenme teklif etmek için hazırlıklara ve planlara başlar. Bunu da çevresindekilerle paylaşır. Eda hariç herkes Serkan’ın evlilik teklifi için hazırlandığını bilir ve ona yardımcı olurlar. Fakat bu esnada Eda çevresindekilerin ve sürpriz hazırlayan Serkan’ın garip davranışlarından şüphelenir. Hatta Serkan’ın yeniden hastalandığını bile düşünür.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz