Demet Akalın’ın Yangınına Su Verin: Manavgat Ormanları ile Birlikte Onun da Anıları Yanıyor!

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Demet Akalın’ın Yangınına Su Verin: Manavgat Ormanları ile Birlikte Onun da Anıları Yanıyor!

Olayların kadını Demet Akalın, paylaşımları ile sosyal medyada olay yaratmaya devam ediyor. Hemen hemen her konuda yapılacak bir yorumu olan ünlü şarkıcı bu sefer de Manavgat yangınından kendine pay çıkardı.

Bu Yıl Geçim Sıkıntısı Çekmeyecek!

Geçtiğimiz yıl geçinemiyorum diye isyan eden Demet Akalın, bu yıl tabiri caizse eşeğini sağlam kazığa bağladı. Ünlü şarkıcı pandemi sebebiyle konserler yasaklanınca, geçtiğimiz sezon televizyona yönelmişti. Alişan ile birlikte sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı reyting kurbanı olunca, kanal ikilinin sözleşmesini yenilememiş ve onlar yerine Seda Sayan’a teklif götürmüştü.

Bu teklifi olumlu değerlendiren Seda Sayan, haber vermek için Demet Akalın’a tam da final günü mesaj atınca ortalık karışmış, Demet Akalın Kadırgalı’yı sosyal medya hesabından silip engellemişti. Kadırgalı her ne kadar “Ben sizin ekmeğinizle oynamadım, sizin sözleşmeniz bitti!” dese de ne yazık ki derdini anlatamamış, bir de üzerine Demet Akalın’dan rest yemişti.

blank

Demet Akalın ise kendisini kızdıranın Seda Sayan’ın kanalla anlaşması değil, bu haberi ekiple duygusal anlar yaşadıkları bir zamanda vermesiydi. Akalın bu kadarla da kalmadı, Seda Sayan onun tahtına oturunca, o da gidip Gelinim Mutfakta programı ile gelecek sezon için sözleşme imzaladı.

Hem Tatil Yaptı Hem de Gündemden Kopmadı

blank

Yaz sezonu boyunca sahne almaya devam edecek olan Demet Akalın, şu sıralar Çeşme’de tatilin keyfini çıkarıyor. Eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte deniz kum güneş üçlüsünün tadına varan Demet Akalın, kendini tatil rehavetine kaptırıp gündemden de uzak kalmıyor. Her olup biteni takip eden ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yorum yapmayı da ihmal etmiyor.

Manavgat Yangınına Duyarsız Kalmadı

blank

Akalın’ın gündeminde bugün Manavgat yangını vardı. Şehir içine kadar sıçrayarak çok sayıda insanın da can güvenliğini tehlikeye atan dev yangın, hem nefesimizi elimizden aldı, hem de birçok canlının yaşamını… Demet Akalın da bu konuda duyarsız kalmadı, ancak duyarılığını göstermek için yanlış yerden başladı.

blank

Yıllar önce başrollerini Emrah ile paylaştığı Sensiz Olmaz filminin Manavgatta çekildiğini hatrılatan Demet Akalın ormanlarla birlikte anıları için de bir hayli üzülmüş gibiydi. Akalın çevre halkına ve çalışan ekiplere de kolaylıklar dilemeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz