Aşkın Tarifi’nin Fırat’ı Kadir Doğulu’ya Ne Oluyor? Neslihan Atagül’ün Kıskançlığına da Hastalığına da Aldırmadan…

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Aşkın Tarifi’nin Fırat’ı Kadir Doğulu’ya Ne Oluyor? Neslihan Atagül’ün Kıskançlığına da Hastalığına da Aldırmadan…

Yakışıklı jönlerimizden Kadir Doğulu, son günlerde gündemden düşmek bilmedi. Her hafta Aşkın Tarifi ile evlerimize konuk olan Doğulu, yine eşi Neslihan Atagül’ün kıskançlıklarını ve hastalığını hiçe sayarak mekan mekan gezdi.

Kadir Doğulu Yeni Jönlerimizden…

İlk olarak Küçük Sırlar dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile hafızamızda yer eden Kadir Doğulu, Fatih Harbiye ile kariyerinde büyük bir yükseliş yaşadı. Kariyerinin yanısıra aşk hayatının da en önemli projelesi olan Fatih Harbiye, yakışıklı jön ile Neslihan Atagül’ün bugünkü mutluluğunun temellerini attı.

blank

Henüz ikisi de çok gençken tanışıp uzun ve güzel bir ilişki yaşayan Kadir Doğulu Neslihan Atagül çifti, 2017 yılının Ağustos ayında 200 kişinin katıldığı mütevazi fakat eğlenceli bir düğünle dünyaevine girdi. İlişkileri parmakla gösterilen çiftin birbirlerine olan düşkünlüğü, her daim görenleri mest etti.

Neslihan Atagül’ü Gördüğümüze Sevinmiştik Ama…

blank

Neslihan Atagül, son olarak geçtiğimiz sezon Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara geldi. 2. sezonda geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konan güzel oyuncu, ne yazık ki sezon sonuna kadar çalışmaya devam edemedi. Diziyi yarım bırakarak ayrıldı ve dinlenmeye çekildi.

Neslihan Gitti Kadir Geldi

blank

Neslihan Atagül’ün ekranlardan çekilmesinin ardından, Kadir Doğulu bomba gibi bir teklif aldı ve televizyona geri döndü. Başrollerini Serra Arıtürk’le paylaştığı Aşkın Tarifi, bir hayli ilgi gördü. İlk televizyon deneyimini yaşayan Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu arasındaki uyum gözlerden kaçmadı.

O Video Ortalığı Karıştırdı

blank

Herşey güzel ilerlerken geçtiğimiz günlerda Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk’ün set dışındaki samimi görüntüleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Taraflardan videonun amacı ile ilgili bir açıklama gelmedi, ancak Kadir Doğulu, bunun Neslihan Atagül ile aralarında bir sorun yaratmadığını açıkladı.

Mekan Mekan Geziyor

blank

Dün paylaştığı storyde bir eğlence mekanında olduğu görülen Kadir Doğulu’nun bu paylaşımı, Neslihan Atagül ile aralarında sorun olduğu dedikodularını güçlendirdi. Kadir Doğulu eşinin ne kıskançlığına ne de hastalığına kulak astı, bir eğlence mekanında keyfine baktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz