Hayaller Hollywood Gerçekler Tunus! Meryem Uzerli Tunus’ta Bir Sinema Filminde Oynayacak

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Hayaller Hollywood Gerçekler Tunus! Meryem Uzerli Tunus’ta Bir Sinema Filminde Oynayacak

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle gönüllerimizde taht kuran Meryem Uzerli’yi şimdiye kadar pek çok projenin içinde gördük. Başarılı oyuncu Hollywood oyuncularından biri olmayı hedeflerken bakın nereden teklif geldi.

Senaryo Yazıyor!

Meryem Uzerli’nin geçtiğimiz yıllarda Almanya’ya taşındığını ve burada bir kafe açtığını biliyorsunuzdur. “Nosh Nosh” isimli bu kafede tüm zamanını geçiren Meryem Uzerli pandemi geldikten sonra kafesine de gitmeye ara vermişti.

Öyle ki kafenin tüm işlerini evinden yürütüyordu. Evden çalışan ünlüler kervanına dahil olmuştu anlayacağınız.

Ünlü oyuncu hazır evden çalışırken bir de senaryo işine başlamış. Madem oyunculuk yapamıyorum ben de senaryo yazarım demiş ve senaryo yazmaya başlamış.

Projeleri de Değerlendiriyor

Evden çalışmaya devam ederken gelen projeleri de geri çevirmemeye çalışan Meryem Uzerli, geçtiğimiz ayarda “Kovan” isminde bir filmde oynamıştı.

Öyle ki bu filmdeki performansı çok konuşulmuştu. Meryem Uzerli’nin şanı ABD’de büyük etki yaratmış olsa gerek başarılı oyuncu ABD’den ödülle dönmüştü. Uzerli, Ameria’da düzenlenen Chelsea Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştü.

Bu ödülden sonra ABD’li bir yapımcının dikkatini çekti Meryem Uzerli. Gelin görün ki başarılı oyuncu bu fırsatı değerlendiremedi.

Hamile Olduğu İçin Teklifi Reddetti

ABD’li bir yapımcıdan gelen teklifi hem hamile olduğu için hem de pandemi nedeniyle reddeden Meryem Uzerli, üzülmüş olmasına rağmen tekliflere hala açıktı.

Çok aralamadan dünyaca ünlü aktor Al Pacino’dan Meryem Uzerli’ye bir teklif geldiği haberleri yayıldı. Meryem Hanım yine pandemi nedeniyle bu teklifi reddetmişti.

Böylece Hollywood hayallerini bir kez daha ertelemiş oldu.

Yeni Bir Teklif Daha Var!

Meryem Uzerli’nin başarısını duyanlar onu teklif yağmuruna tutuyor. Ancak bu kez teklif ABD’den değil.

Meryem Uzerli Hollywood’u hedeflerken bu kez de Tunus’tan ona bir teklif geldi. Artık bu teklifi kabul etmeliyim diye düşünmüş olsa gerek hamile olması da pandemi de onu etkilemedi.

Başarılı oyuncunun teklifi kabul ettiği söyleniyor. Öyle ki 1920’li yıllarda geçen ve iki Mısırlı seri katilin hikayesini anlatan bir filmde yer alacak.

Filmde Suriyeli, Mısırlı ve Tunuslu oyuncular da oynayacak. Belki de filmin konusun Meryem uzerli’yi çok etkilemiştir, bilemeyiz!

Filmin 2022 yılının bahar ayında seyirciyle buluşması hedefleniyor. Filmin detayları şimdilik bu kadar. Biz de ortaya nasıl bir iş çıkacak merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz