Sessiz Sedasız Boşanan Gökçe Akyıldız Bugünlerde Kendini Oğlu Ömer Aslan’a Adadı! Anne Oğuldan Kalpleri Eriten Fotoğraf!

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Sessiz Sedasız Boşanan Gökçe Akyıldız Bugünlerde Kendini Oğlu Ömer Aslan’a Adadı! Anne Oğuldan Kalpleri Eriten Fotoğraf!

Gökçe Akyıldız, hepimizin mutlaka ekranda bir kere bile olsa gördüğü çocuk oyunculardan biri. Yüzü ve duru güzelliği hiç değişmediği için, nerede görsek tanıyoruz Gökçe Akyıldız’ı!

Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteriyle gönüllerde taht kuran Gökçe Akyıldız, şimdiler de oğlu Ömer Aslan ile vakit geçiriyor! Setlere ara veren ve özellikle pandemi döneminde gelen hiçbir teklifi kabul etmeyen güzel oyuncu kendini oğluna adamış durumda!

Aslında Çocuk Yıldız!

Gökçe Akyıldız

Gökçe Akyıldız, çocukluğundan beri yapımlarda rol almaya devam ediyor! Pek çok çocuk karakteri canlandıran Gökçe Akyıldız ilk olarak Bir Tutam Baharat isimli sinema filminde Saime karakteriyle oyunculuğa adım attı. Ardından da, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Hayat Devam Ediyor gibi televizyon programlarında çocuk oyuncu olarak yer almaya devam etti ama asıl çıkışı ve tanınan biri haline gelmesi, 2015 ve 2018 yılları arasında Kırgın Çiçekler isimli dizide rol almasıyla gerçekleşti!

Sessiz Sedasız Boşandılar!

Magazin gündeminden uzak bir hayat süren güzel oyuncu, 3 yıl önce 2017 yılında evlendiği Mustafa Özyurt ile boşandığı bilen kişi sayısı çok değil! Düğünleri çok konuşulan Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt çifti, geçtiğimiz Ağustos ayında sessiz sedasız boşandılar. Boşanmanın ardından; eski eşiyle olan bütün fotoğrafları Instagram hesabından silen Gökçe Akyıldız, sadece oğluyla olan gönderiler paylaşıyor.

Gökçe Akyıldız

Boşanma sebebi olarak, şiddetli geçimsizlik olarak açıklayan çift tek celsede evliliklerini sonlandırdılar. Oğulları Ömer Aslan’ın velayetini alan Gökçe Akyıldız, oğluyla kendine yeni bir hayat kurdu ve Instagram hesabından da yeni hayatını sık sık takipçileriyle buluşturuyor.

Anne Oğul Çok Tatlılar!

Oğlu Ömer Aslan’la zaman geçiren Gökçe Akyıldız, bu anları Instagram takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Gökçe Akyıldız’ın bugün oğlu Ömer Aslan’la paylaştığı fotoğraf kısa sürede takipçileri tarafından 100 bin beğeni ve binlerce yorum aldı! Gerçekten de çok güzeller, gözlerden kalpler çıkıyor şu an!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz