Eski Sevgilisine Ağıza Alınmayacak Küfürler Eden Doya Doya Moda Jürisi Gülşah Saraçoğlu Özür Diledi!

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Eski Sevgilisine Ağıza Alınmayacak Küfürler Eden Doya Doya Moda Jürisi Gülşah Saraçoğlu Özür Diledi!

Ünlü modacı ve Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu’nun, bir barışıp bir ayrıldığı ünlü işadamı sevgilisi Gökhan Göz ile arasında dün gece sosyal medyada yaşananlar herkesi şok etti! Resmen Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz’ü takip edenler, Gülşah Saraçoğlu’nun öfke patlamasına şahitlik ettiler!

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz

Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayınına katılıp; küfürler eden Gülşah Saraçoğlu, sabah 5 civarı kendi instagram hesabından canlı yayın yaptı ve bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan pişman olmuş olacak ki, storysinde özür mesajı yayınladı!

Geçtiğimiz Sene Yine Ayrılmışlardı!

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz, geçtiğimiz sene yine ayrılık yaşadı. Hatta, Gülşah Saraçoğlu, Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları evi tabiri caizse talan etmiş ve bütün eşyaları dağıtmıştı.

Bunun üzerine Gökhan Göz, Instagram hesabından evin videosunu paylaşarak “Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. Allah’tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım” açıklamasında bulunmuştu.

Bu konu üzerine Gülşah Saraçoğlu’da: “Yağ aldırma ameliyatımdan sonra değişti, bana hakaret etmeye başladı. Sosyal medya hesabından üzerinden beni kötülüyordu, o anda deli oldum. Bu ilişkiyi yaşadığıma büyük pişmanım” dedi.

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz

2 hafta sonra sular durulmuş ve çiftimiz barışmıştı. Gülşah Saraçoğlu barıştıklarını kamuoyuna duyurmayı ihmal etmedi: “Hepinizin de bildiği gibi Gökhan’la olan ayrılığımız çok ortalığı karıştırdı… Yaşanılan tüm olaylardan son derece rahatsız olduk… İnsanlar öfkeyle hata yapabilir. Biz de tüm bu olan bitenden ötürü çok üzüldük, bir araya geldik. Sorunlarımızı çözmek adına… Evet barıştık ve ilişkimiz kaldığı yerden devam ediyor.” demişti.

Canlı Yayında Küfür!

Yollarını ayıran Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz çiftinin ayrılığı yine bol aksiyonlu oldu!

Gülşah Saraçoğlu Küfür

Dün gece arkadaşlarıyla eğlenen ve bunu da Instagramda canlı yayınında göstermek isteyen Gökhan Göz, canlı yayında şok oldu! Yayına katılan Gülşah Saraçoğlu, sinir krizi geçirircesine küfürler etmeye başladı!

Bu küfürlerin ardından ise, sabaha karşı 5 civarı kendi instagram hesabından canlı yayın yapan Gülşah Saraçoğlu; “öfkelenen her kadın bunu yapar, bana hiç yakışmayan bir ilişkiydi, hayat kadınlarına kızmıyorum herkes ekmeğinin peşinde, karga leş sever!” açıklamasını yaptı.

Gülşah Saraçoğlu Özür

Bu açıklama sonrasında, yakın çevresinden ve sosyal medyadan büyük tepki aldı ve Instagram storysinde “öfkeme yenik düştüm!” diyerek herkesten özür diledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz