Grup Hepsi’nin Eski Üyesi Gülçin Ergül’den Kadınlık ve Erkeklikle İlgili Sözler: “Benim gibi kadınlar…”

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Grup Hepsi’nin Eski Üyesi Gülçin Ergül’den Kadınlık ve Erkeklikle İlgili Sözler: “Benim gibi kadınlar…”

Bir dönemin gençliğine damga vuran Hepsi grubunu bilmeyen yoktur. Öyle ki 2005 yılında birden parlayan grup o dönemin gençliği üzerinde büyük etki yarattı. Her yerde dinlenen şarkıları, çantalara, defterlere, kalemlere, rozetlere görsel olan posterleri ve Hepsi 1 dizisiyle dev bir çıkış yapmışlardı.

Grubun üyeleri Cemre, Eren, Yasemin ve Gülçin’di. Birkaç yıl sonra Gülçin’in gruptan ayrılmasıyla grup dağıldı. Eski şanını sürdüremez oldu. Gülçin de özgün sesiyle kendi şarkılarıyla dönem dönem gündeme geldi. Doğruya doğru! Grubun içinde en belirgin sese sahip olan da Gülçin’di. Nitekim emekleri karşılıksız kalmadı.

2015 yılında çıkardığı “Bir Tanecik Aşkım” şarkısı çok sevildi. Sesi güzel şarkıcı hemen ardından 2016 yılında “Harabeyim” şarkısını çıkardı. 2020 yılının Ekim ayında çıkardığı şarkısı kısa zamanda Türk pop listesinde üst sıralara ulaştı. Şarkının ismi ise “Beni Bu Rüyadan Uyandırma”.

Gülçin Ergül 2 gün önce yeni şarkısıyla gündemdeydi. “Yeni Yılın Kutlu Olsun” ismini verdiği şarkı 2021’e doğru yaklaşırken binlerce kişi tarafından dinlendi. Şarkıda “Yeni yılda yepyeni bir sayfa aç!” sözleriyle herkese mesaj verdi Gülçin.

Grubun Esmer Güzeli Cemre Evlendi

Gülçin gruptan ayrılınca grubun diğer üyelerinin her biri farklı yerlere savruldu. Geçtiğimiz hafta esmer güzel Cemre’nin evlilik haberini aldık. Beyazlar içinde güzelliğiyle büyüleyen Cemre bu mutluluğunun her anını anbean paylaştı.

Gülçin’den Mesajlı Sözler!

Yeni yıl şarkısıyla yeniden gündeme gelen Gülçin Ergül kadınlık ve erkeklikle ilgili sözler söyledi. Son dönemlerde bu konuya değinmeyen ünlü kalmadı. Bunlardan biri de Gülçin oldu!

Gülçin, sosyal medyaya dem vurdu ve şu sözleri söyledi: “Sosyal medya geçici ilişkileri kolaylaştırdı.“. Sözlerine, “Belki erkekler bu durumdan memnundur ama kadınların işi artık zorlaştı. Benim gibi kadınlar yalnız kalmayı yeğliyor.” ifadeleriyle devam etti. Bu sözlerle neden bir ilişki yaşamadığını ve yalnız kalmayı tercih ettiğini apaçık ortaya döktü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz