Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Ünlü Youtuber Enes Batur’da Var! Enes Batur Toplantıda Acun Ilıcalı’ya Söz Verdi!

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Ünlü Youtuber Enes Batur’da Var! Enes Batur Toplantıda Acun Ilıcalı’ya Söz Verdi!

Hem iş başarısı hem de aşk hayatıyla ve eski ilişkileriyle sık sık gündem oluyor Acun Ilıcalı, sosyal medyayı özellikle de Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. Sevdiği her şeyi ya da o an hoşuna giden her şeyi paylaşıyor! Bugün yaptığı paylaşımla Exxen’de olacak yeni bir projeyle ilgiliydi.

Youtube’da Kanal Kalmadı!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın Exxen’i; Netflix + Youtube benzeri bir yapıya sahip olacak. Netflix tarafını sağlam kadrolu dizilerden alırken, Youtube tarafını da başarılı Youtuber ve fenomenlerden alacak. Hatta Exxen’in bu ücretli Youtube kısmı anladığımız kadarıyla bayaa bir baskın olacak, Youtube’da sevilen ve takip edilen bütün kanallar ya da formatlar Exxen’e transfer oldu. Konuşanlar konseptiyle tanınan Hasan Can Kaya, Youtube’dan videolarını bile sildi. Hasan Can Kaya’nın bu hareketi sosyal medyada özellikle Youtube abonesi tarafından büyük tepkiyle karşılandı ve Hasan Can Kaya 130 bin abone kaybetti!

Exxen’de olmayacak bir avuç fenomen kaldı resmen, belki ilerleyen zamanlarda onlarla da işbirliği yapabilir Acun Ilıcalı belli olmaz. En son, Reynmen ve Berkcan Güven’i daha da hırslandırmak için onlarla iddiaya giren Acun Ilıcalı, bugün paylaştığı storysinde Türkiye’nin en çok abonesi olan Youtuberı Enes Batur’u da tabiri caizde gazlamaya çalıştı!

Enes Batur’un Sürpriz Projesi Yolda!

Enes Batur’la toplantı yapan Acun Ilıcalı, bu toplantıdan bazı kısımları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Acun Ilıcalı’nın storysinde Enes Batur’u projeler için teşvik etmeye çalıştığını anlıyoruz! Üzerinde baskı hisseden ünlü Youtuber Enes Batur, elinden gelenin en iyisini yapmak için Acun Ilıcalı’ya söz veriyor.

Hergün birden çok Exxen projesinin açıklandığı bu günlerde, Enes Batur’un da yapacağı programı merakla bekliyoruz ama keşke Youtube’a da birazcık içerik kalsaydı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz