Hayatı Survivor Tadında Yaşayan Şeyma Subaşı’dan Hayatta Kalma Dersi! “Hayat Sana Limon Verdiğinde…

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Hayatı Survivor Tadında Yaşayan Şeyma Subaşı’dan Hayatta Kalma Dersi! “Hayat Sana Limon Verdiğinde…

Son günlerde hayal kırıklığı, hüsran ve kandırılmışlığı üst üste yaşayan bir de üzerine bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı’dan yepyeni bir hayat dersi daha geldi. Yaşam motivasyonu oldukça yüksek olan ünlü fenomenin ayakta kalma mücadelesi gerçekten de Survivor’u aratmayan cinsten. İşte Şeyma Subaşı’nın evrenle barışık bakış açısı!

Türk Basınının Şeyma’ya Kıyağı

Bir süredir Mısırlı ‘Milyarder’ sevgili Mohammed Al Saloussi’nin bir dolandırıcı olup olmadığına dair şaibeler ve şüpheler sonunda nihayete erdi ve acı gerçekler teker teker ortaya çıktı. Özellikle Mısırlı bir gazetecinin “Biz Mısır’da böyle bir milyarder tanımıyoruz” demesi ortalığı ciddi anlamda bulandırmıştı.

blank

Hele bir de Şeyma’nın Türk magazin basınına zehir zemberek açıklamaları olduktan sonra adeta herkes işi gücü bırakıp Meedo’nun sahte milyarder olup olmadığını araştırmaya koyuldu. Ve sonunda el birliğiyle tüm gerçekler ortaya çıktı. Eh bu da Türk basınının Şeyma Subaşı’na bir kıyağı dersek pek de yanlış olmaz herhalde…

Ah Meedo Ah

blank

Ama bu gerçeklerin ortaya çıkması Şeyma Subaşı’nın ciddi anlamda stresli günler yaşamasına ve hatta bebeğini kaybetmesine neden oldu. Sonunda o malum yüzüksüz fotoğraf da gelince artık Meedo’nun sona geldiği anlaşılmıştı. Ve öyle de oldu. Neredeyse bir yıldır herkesin anbean takip ettiği rüya ilişki en sonunda gerçeklere, Meedo’nun milyarder olmadığı gerçeğine çarpıverdi.

Meedo’dan Limonata

Ama tüm bu olanların ardından kızı Melisa ve kendi hayat felsefesine sığınan Şeyma Subaşı durumu bir şekilde toparlayacak gibi görünüyor. Kısa bir süre yatak depresyonu fotoğrafı paylaştıktan sonra yeniden spora başlayan Şeyma bugün yaptığı paylaşımla “Bunu da atlatırım” mesajı vermeyi ihmal etmedi. “Hayat sana limon verdiğinde limonata yap” notuyla Meedo için yaptığı limon benzetmesi oldukça başarılı doğrusu. Ne diyelim, Şeyma limonatayı yaptı, içti, üstüne de kaldığı yerden devam ediyor işte hayatına.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz