Poyraz ve Haziran Yine Gerildi: Haziran Öyle Bir Şey Şey İtiraf Etti ki… Ada Masalı 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Poyraz ve Haziran Yine Gerildi: Haziran Öyle Bir Şey Şey İtiraf Etti ki… Ada Masalı 4. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı bu hafta 3. bölümü ile ekranlara geldi. İlk bölümden beri beğeni ile izlenen dizi yine reytingleri alt üst etti. Beğenilen dizinin 3. bölümünün ardından hemen 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

3. Bölümde Neler Yaşandı?

Poyraz’a haksızlık ettiğini anlayarak adaya yerleşen ve poyraza iş teklifinde bulunan Haziran, ilk organizasyonunu almıştı bile! Nişan için hazırlıklar tam gaz başlamışken Haziran’ın önüne çıkan engeller, onu yolundan alıkoyamadı.

blank

Bir gün aniden Hakan’ı karşısında gören Haziran, onun poyrazla ne kadar yakın arkadaş olduğunu anladı. Otel planından Hakan’a ve patronuna bahsetmemişken Hakan’ın birden karşısına çıkması Haziran’ı bir hayli zor durumda bıraktı.

blank

Hakan Haziran’ın küçük sırrını öğrenince, onu saf dışı bırakmak için elinden geleni yaptı. Ancak Hakan’ın otel işinden alacağı prim, onu Haziran’ı tehdit etmeye kadar uzanan bir girdabın içine soktu. Tatil köyü projesi için adayı yoklamaya gelen Hakan Haziran ve Poraz’ın ortaklığını öğrenince bu ikiliyi projenin önündeki bir engel olarak görmeye başladı.

blank

Bu sırada Eylül ve Adar’ın nişanı için hazırlıklar tam gaz devam ediyordu. Eylül her tarafın çiçeklerle donatılmasını istedi. Çiçekçi ile görüşen Haziran, tüm çiçeklerin İdil tarafından alındığını öğrenince çareyi onunla konuşmakta buldu ve İdil’e gitti. İdil’in evnde Hakan ile karşılaşınca ise ikinci kez şoka uğradı.

blank

Nişan hazırlıkları için bir yolculuğa çıkan Poyraz ve Haziran arasında oldukça romantik anlar yaşandı. Birbirlerine gittikçe yakınlaşan çiftin arasını bozan ise yine yanlış anlamalar oldu. Parti hazırlıkları tamamlanmışken kavgaya tutuşan Eylül ile Adar’ın Poyraz’ın söylediği bir söz yüzünden bu hale geldiğini öğrenen Haziran ile Poyraz’ın arasında yeniden soğuk rüzgarlar esmeye başladı.

4. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

blank

Haziran ve Poyraz arasında ipler gerilince Haziran toparlanıp gitmeye karar veriyor. Biricik ile Haziran’ın sohbet ettiği sahnede, aziran Poyraz’ın ona kolayca git demesinden yakınıyor. Aynı anda ise Poyraz bir başka masada arkadaşına Haziran’ın gidişi ile ilgili dert yanıyor.

Poyraz, Haziran’ın adaya hiç alışmadığını ve ayak uyduramadığını söylerken, aynı anda Haziran Biricik’e adaya ve insanlara nasıl alıştığını anlatıyor. Yani çiftimizin arası yine yanlış anlaşılmalar ve sususalnlar sebebiyle bozuluyor. Açık açık konuşmamanın kötü yanları kendini gösteriyor. Bakalım Poyraz ve Haziran bu durumun içinden çıkıp birbirini anlayabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz