Kıskançlık mı Özlem mi? Eda Ece Basketbolcu Sevgilisini Bir An Bile Gözünün Önünden Ayırmıyor!

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Kıskançlık mı Özlem mi? Eda Ece Basketbolcu Sevgilisini Bir An Bile Gözünün Önünden Ayırmıyor!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ve Anadolu Efesi’nde oynayan basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in bir dargın bir barışık yürüyen aşkları herkesin dilinde. Eda Ece’nin sevgilisini bir an bile gözünün önünden ayırmayışı ise yine magazinin gündeminde.

Oyunculuğu Kadar Özel Hayatı da Konuşuldu

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile tüm Türkiye’yi etkilemeyi başaran Eda Ece, oyunculuğu kadar güzelliği ve özel hayatı ile de çok konuşuldu. Buğrahan Tuncer ile yaşadıkarı aşk, magazin gündemine oturdu. Birkaç kere ayrılan ve tekrar barışan çiftin çalkantılı ilişkisi, sosyal medyada uzun süre olay oldu.

blank

Geçtiğimiz yıl tanışan ve aşk yaşamaya başlayan çift, uzun süre ilişkilerini gizlemeyi başarmıştı. Bir alışveriş merkezinde bilikte görüntülenince ilişki yaşadıklarını itiraf etmek zorunda kalan çift, buna rağmen uzun süre kameralara yakalanmadan aşklarını yaşadı.

Başka Kadın İddiaları Çifti Ayırdı

blank

Ancak ilişki ortaya çıkmıştı bir kere ve haklarında yazılıp çizilmeye başlandı. Bir dönem Buğrahan Tuncer’in başka bir kadınla görüntülendiği iddiaları ortaya atılmış ve eş zamanlı olarak Eda Ece sosyal medya hesbından ilişkilerinin bittiğini açıklamıştı.

blank

Bir süre ayrı kalan çift, Buğrahan Tuncer’in ilk adımı atmasıyla yeniden barıştı. Ancak dedikodulardan mıydı yoksa Eda Ece hep mi böyleydi bilemiyoruz; Buğrahan Tuncer için sıkı denetimler başladı. Öyle ki Güzel oyuncu Eda Ece, Yasak Elma’nın finalinden sonra rol arkadaşları ile birlikte çıktığı tatilde bile elinden telefonu düşürmedi.

Özlem mi Kıskançlık mı?

blank

Tatil dönüşünde önce sevgilisinin maçını izlemeye giden Eda Ece, ardından Buğrahan Tuncer ile birlikte Amerika’nın yolunu tuttu. Önce deniz ve güneşin tadını çıkaran Eda Ece, ardından Amerika’yı fethetmeye koyuldu. Her köşe başında fotoğraf çekilen güzel oyuncu ve sevgilisi bir an bile ayrılmadı.

Dün Eda Ece Anadolu Efesi’nin maçını izlerken sosyal medya hesabında o görüntüleri paylaştı. Eda Ece’nin sevgilisini gözünün önünden ayırmayışı “Kıskançlık mı? Özlem mi?” sorularını akıllara getirdi. Malum daha önce çıkan dedikodular, Eda Ece’nin elinden düşmeyen telefonu ve çiftin bir ayrı bir barışık geçirdikleri 1 yıl, insanın aklına her ihtimali getiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz