İlker Bir Anda Delirdi! Ela’nın Sakladığı Sır Ortaya Çıkacak mı? Masumiyet 11. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

29 Nisan 2021

İlker Bir Anda Delirdi! Ela’nın Sakladığı Sır Ortaya Çıkacak mı? Masumiyet 11. Bölüm Fragmanı

Masumiyet’te Ela ve İlker’in ilişkisi yeniden garip bir hal almaya başlarken bu süreçten Ela’nın nasıl bir psikoloji ile çıkacağı merak konusudur. Ancak o bu kargaşayı yaşarken Bahar, Hale ve Harun kendi çocukları için amansız bir şekilde mücadelelerine devam ederler.

Olan İsmail Ilgaz’a Oluyor

Masumiyet İsmail Ilgaz

Geçtiğimiz hafta İsmail Ilgaz’ın o gece olay yerinde olduğu ortaya çıkınca her şey farklı bir hal almaya başlar. Artık hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bunu oğlu için bir koz olarak kullanacak olan Hale adeta İsmail’in sonunu hazırlamaya başlar. Çünkü polisin hedefinde artık İsmail Ilgaz vardır. Ela ise yaşadıklarını çözebilmek ve gerçekleri hatırlayabilmek için İlker’le oynadığı tehlikeli oyuna devam eder. İrem ve Ilgazların damadı Cenk arasında ise bir gerginlik yaşanır. Holdingde İlker’in yerini alan Cenk ile İrem’in geçmişte aralarında neler geçtiğini ise gelecek bölümlerde daha net anlayacağız.

Masumiyet 11. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 11. bölümde bu hafta en zor duruma düşen kişi İsmail Ilgaz olacak gibi görünüyor. Oğlu İlker’i kurtarmaktan başka hiçbir şey düşünmeyen Hale bu amaç için eşini bile gözden çıkarır. İsmail Ilgaz’ın tutuklanıp tutuklanmayacağını ise yeni bölümde göreceğiz. Ancak olayın olduğu gece olay yerinde olan tek kişi İsmail Ilgaz değildir. Umut’un da orada olduğu ortaya çıkar ve Umut da artık bu yargılamanın içine dahil olur. Bunun yanı sıra Harun ve Ela da bir işbirliğine girer. Ama Ela’nın bu konuda kafası karışıktır. İlker’se kendisinden sakladığı bir şey olup olmadığını sorarken yeniden Ela’nın travmalarını canlandırır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz