Hazar Ergüçlü Ermeni Soykırımı ile İlgili Paylaşımı Silmek Zorunda Kaldı! Büyük Tepki Topladı

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Hazar Ergüçlü Ermeni Soykırımı ile İlgili Paylaşımı Silmek Zorunda Kaldı! Büyük Tepki Topladı

ABD Başkanı Biden’ın Ermeni meselesine ilişkin yaptığı açıklamanın ardından magazin ve dizi dünyasından ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından bazı paylaşımlarda bulundular. Bu paylaşımlardan birisi de Alev Alev dizisinin Çiçek’i Hazar Ergüçlü’den gelmişti ancak ünlü oyuncu gelen tepkilerin ardından paylaşımını silmek zorunda kaldı. İşte Ergüçlü’nün paylaşımı hakkında detaylar!

Çok Tepki Aldı!

ABD Başkanı Biden’ın Ermeni meselesine dair yaptığı açıklamada ‘Soykırım’ kavramını kullanması siyaset dünyasının olduğu kadar magazin dünyasının da gündemine oturan bir konu oldu. Bu nedenle gün içerisinde birçok ünlü isim buna ilişkin paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlardan birisi de Alev Alev dizisinin başarılı oyuncularından birisi olan Hazar Ergüçlü’den geldi. Dizide Çiçek karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü’nün konuya dair yaptığı paylaşımsa sosyal medyada büyük tepki topladı.

Bazı Yaralar Zamanla İyileşmez

Bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ‘Bazı yaralar zamanla iyileşmez, 24 Nisan 1915’ yazılı bir paylaşım yapan Hazar Ergüçlü, paylaşımı ile Biden’ın Ermeni Soykırımı açıklamasına vurgu yaptı. Hazar Ergüçlü’nün bu paylaşımı sosyal medya üzerinde kısa süre içerisinde dağılırken bir yandan da büyük tepkiler topladı. Paylaşımı kısa süre içerisinde yoğun bir tepki almaya başlayınca ünlü oyuncu da bu paylaşımını silmek durumunda kaldı. Ancak silmiş olmasına rağmen hakkında bazı olumsuz yorumlar sosyal medyada halen yazılmaya devam ediyor.

Biden’ın Açıklamasına Başka Bir Tebrik de…

blank

Joe Biden’ın 1915 Ermeni olaylarını soykırım olarak tanımlamasına bir tebrik de yine magazin dünyasının ünlülerinden birisi olan Kim Kardashian’dan geldi. Kardashian bu açıklama için Biden’a minnettar olduğunu söyleyerek ABD Başkanı Joe Biden’a teşekkür mesajı attı. Kardashian mesajında “Başka kimsenin konuşmayı tercih etmediği zamanlarda bu konuda konuşma cesaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer Haberler

Mehmet Nuri vural 27 Nisan 2021

Hazar hanım 60 li yıllarda yaşasaydı. Rumlar tecavüz etseydi. Babasını camide yaksalardi. Anasını delik deşik etseledi, Ermeni meselesini belki anlardı. Zannımca o kadar da zeka yoktur onda. Belki de tecavuzcusune aşık olur.

Yorum Yaz