Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den Duygusal Veda! İlk Başladığım Yerdeyim

Aleyna

ATV

25 Nisan 2021

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den Duygusal Veda! İlk Başladığım Yerdeyim

ATV’nin sevilen dizilerinden Hercai bu akşam son kez izleyicileri ile birlikte. Bu akşam tüm sevenlerine veda edecek olan dizinin başrol oyuncularından Ebru Şahin de bugün sosyal medya hesabından sevenlerine veda etti. İşte güzel oyuncunun takipçilerini duygulandırdığı mesajı!

Hercai’nin Final Günü

Hercai dizisinin final yapacağı bugün başrol oyuncusu Ebru Şahin’den uzun ama duygusal bir mesaj geldi. Dizide Reyyan rolüne can veren ve dizinin özgür kız imajını üstlenen Ebru Şahin sevenlerine sıcacık bir şekilde veda etti. Dizinin çekildiği konağın merdivenlerindeki pozuyla oldukça hüzünlü görünen güzel oyuncu “İlk başladığım yerde, son kez o merdivenlere oturup geçmişin hüznü ama iç huzuruyla gidiyorum. Ve size; başından beri bize dayanak olmuş tüm destekçilerimize ve canım ekibime hayat boyu güzellikler, sevgi bulacağınız yollar diliyorum. Beni duyan ve anlayan herkese teşekkürler…” dedi.

Ovalarda At Koşturan Özgür Kızınız

Mesajını “Ovalarda at koşturan özgür kızınız” imzasıyla bitiren Ebru Şahin için Hercai dizisi oldukça önemli bir yerde duruyor. Başrolü Akın Akınözü ile paylaştığı dizi oyuncunun başrolde olduğu ve kariyerinde ön plana çıktığı bir yapım oldu. Ebru Şahin, Mia Yapım imzalı Hercai dizisi ile birlikte dizi kariyerinde önemli bir çıtayı geçmiş oldu. Bu nedenle de ünlü oyuncunun diziye vedası elbette daha bir duygusal alıyor diyebiliriz.

Ebru Şahin’in Dizi ve Sinema Kariyeri

blank

Ebru Şahin’i dizi ve sinema dünyasında ilke kez 2016 yılında Kan Parası adlı sinema filminde görüyoruz. Bunun ardından yine Babam filminde Nilüfer rolü ile karşımıza geliyor. Dizi kariyerine ise 2017’de atılan Şahin Savaşçı dizisinde Didem karakterini İstanbullu Gelin’de ise Burcu karakterini canlandırdı. Ardından Yasak Elma dizisinde Hira olarak yer alan oyuncu akabinde Hercai’nin Reyyan’ı olarak ekranlara geldi.

Benzer Haberler

Busecan 26 Nisan 2021

Ebru abla seni çok seviyorum keşke seninle konuşabilsem

Yorum Yaz