Hem Kariyerde Hem de Aşkta Kazandı! Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan Evleniyor mu? O Fotoğraf Her Şeyi Açığa Çıkardı

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Hem Kariyerde Hem de Aşkta Kazandı! Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan Evleniyor mu? O Fotoğraf Her Şeyi Açığa Çıkardı

Son dönemlerin en çok konuşulan çifti Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncu ile internet starı hakkındaki gerçek fotoğraftaki gizli ayrıntı ile ortaya çıktı.

gönül dağı-berk atan-selin yağcıoğlu

TRT’nin fenomen dizisi Gönül Dağı şüphesiz bu sezonun en sevilen dizilerinden biriydi. Anadolu’nun sapsarı bozkırlarında büyük hayallere sahip 3 kuzenin hikayesine tanık olduğumuz bu hikaye içimizi ısıtan sıcacık senaryosu ve güçlü kadrosu ile hepimizi ekranların başına kilitledi. Sezon boyunca reytinglerdeki tahtını koruyan Gönül Dağı, gündemden düşmüyor.

gönül dağı-berk atan-selin yağcıoğlu

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan gibi isimleri izlediğimiz Gönül Dağı’nın Taner’i bambaşka bir haber ile gündemde. Gönül Dağı ile birlikte kariyerinde sıçrama yaşayan Berk Atan özel hayatı ile de gündemden düşmüyor.

Düğün mü Var?

Güneşin Kızları ile büyük bir çıkış yapan Berk Atan hem yeteneği hem de yakışıklılığı ile kısa zamanda hepimizin kalbinde taht kurmuştu. Ardından Dayan Yüreğim Cennetin Gözyaşları gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu, bildiğiniz gibi son zamanlarda Selin Yağcıoğlu ile yaşadığı aşk yüzünden gündemden düşmüyor.

gönül dağı-berk atan-selin yağcıoğlu

Hatırlarsanız ünlü çiftimiz bu aşkı uzun süre gizli tutmuştu. Selin Yağcıoğlu’nun yanlışlıkla gelen mesajı paylaşması üzerine açığa çıkan ilişki gündeme bomba gibi düşmüş, Yağcıoğlu’nun hemen silmesine rağmen hızla yayılmıştı. Ama dedikodulara rağmen bir süre ikiliden herhangi bir açıklama gelmemişti. Ardından tatilde birlikte yakalanan çift, daha fazla aşklarını inkar edemedi. Instagram’dan birbirlerine karşı hislerini ilan eden çiftimiz geçtiğimiz günlerde gazetecilere de birlikte poz verdi.

gönül dağı-berk atan-selin yağcıoğlu

Dolu dizgin bir aşka yelken açan Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, bugün bambaşka bir iddia ile gündeme geldi. Selin Yağcıoğlu’nun son yaptığı paylaşımların birinde parmağındaki yüzük dikkatleri çekti. Evlilik kararı aldıkları iddia edilen çiftimizden bu iddialara bir yanıt gelmese de birbirlerine olan aşkları yüzlerinden okunan çiftimiz için evlilik hiç de uzak görünmüyor. Mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz