Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk İlhan Şen’le Kamera Karşısına Geçince Kendini Tutamadı! “Seni Seviyorum”

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk İlhan Şen’le Kamera Karşısına Geçince Kendini Tutamadı! “Seni Seviyorum”

Aşk Mantık İntikam’ın yıldızları gündemden düşmüyor. Fenomen dizinin sevilen oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. O sözler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

aşk mantık intikam-burcu özberk-ilhan şen

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birbirinden renkli ve keyifli yaz dizileri de ekranları doldurmaya başladı. İlgi çeken konuları ve yıldız kadroları ile iddialı bir şekilde yayın hayatına başlayan yaz projelerinin arasından en sevilenlerden biri de şüphesiz Aşk Mantık İntikam oldu. Esra’nın inatçı eski eşi Ozan ile tekrar karşılaşması sonucu izlediğimiz keyifli aşk hikayesi, yaz akşamlarımıza adeta yepyeni bir soluk katıyor.

aşk mantık intikam-burcu özberk-ilhan şen

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin yıldızlarından yepyeni bir paylaşım geldi. Burcu Özberk ve İlhan Şen’in o görüntüleri magazin gündemini çalkaladı.

“Seni Seviyorum”

Güneşin Kızları ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra Aslan Ailem, Afili Aşk, Çocukluk gibi yapımlarda izleyip hayran olduğumuz Burcu Özber’i bu yaz tekrar izleyeceğimizi öğrenince çok sevinmiştik. Güzelliği ve yeteneği ile göz dolduran ünlü oyuncunun dizideki partneri ise hepimizi çok heyecanlandırmıştı. EDHO, Ramo gibi dizilerde izlediğimiz İlhan Şen’i daha önce oynadığı karakterlerden çok farklı bir şekilde görünce hepimiz tekrar hayran olduk.

aşk mantık intikam-burcu özberk-ilhan şen

Uyumları ekranların ardından bile hissedilen ünlü ikili, bu sezonun en beğenilen çiftlerinden biri oldu. Tek başlarına fırtınalar estiren ünlü oyuncular, şimdilerde aralarındaki güçlü enerji ile hepimizi adeta ekranlara kilitliyor. Birbirlerine çok yakıştırılan İlhan Şen ve Burcu Özber’in her paylaşımı ise haliyle sosyal medyada olay oluyor.

Ünlü ikiliden olay bir paylaşım geldi. İlhan Şen ve Burcu Özberk, dizi ekibinden arkadaşları olan Engin Kocagöz ile kameraların karşısına geçince olanlar oldu. Beraber poz verecekken aniden “Seni seviyorum” diyerek şarkıya giren Burcu Özberk herkesi çok güldürdü. Aşk Mantık İntikam’ın yıldızları Burcu Özberk ve İlhan Şen’in eğlenceli halleri ise olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz