Tuba Büyüküstün’lü Murat Boz’lu Another Self Setinde Yine Bir Olay! Bu Gidişle Bu Dizi Çekilemeyecek

Aleyna

Haberler

22 Temmuz 2021

Tuba Büyüküstün’lü Murat Boz’lu Another Self Setinde Yine Bir Olay! Bu Gidişle Bu Dizi Çekilemeyecek

Yapımcılığını OGM Productions’ın yaptığı ve yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Another Self dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Bir Netflix dizisi olacak olan Another Self’in daha yeni başlayan seti maalesef bugün gelen kötü bir haberle anında durduruldu. Başrol oyuncularından olan Tuba Büyüküstün’ün koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucunda Ayvalık’ta başlayan çekimler anında durduruldu.

Bir Koronavirüs Paniği Daha

Tuba büyüküstün

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Serkan Altunorak ve Boncuk Yılmaz gibi ünlü isimlerin yer aldığı Another Self dizisinde bugün bir koronavirüs paniği yaşandı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; OGM Pictures tarafından Netflix için çekilen dizide Ada karakterini oynayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün korona testi maalesef pozitif çıktı. Çekimleri Ayvalık’ta başlamış olan dizinin set çalışmaları ise apar topar durduruldu. Sağlık durumunun iyi olduğu ancak 1 haftalık karantina süreci yaşayacağı bildirilen Tuba Büyüküstün’ün 1 hafta sonra işbaşı yapacağı bildirildi. Büyüküstün’ün testinin pozitif çıkmasının ardından tüm dizi ekibine de anında yeniden test yapıldığı gelen haberler arasında.

Ama O Oyuncu Değil!

blank

Geçtiğimiz günlerde Another Self dizisi ve ekibi Murat Boz’un kadroya dahil olması sonrasında yeniden gündeme gelmişti. Gizlilik anlaşmasından kaynaklı olarak proje hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Murat Boz’un diziye Tuba Büyüküstün’ün karakteri Ada’nın aşık olacağı Toprak karakteri ile katılacağı tahmin ediliyor. Ancak Murat Boz’un diziye dahil olması kadrodaki bazı oyuncular arasında bir rahatsızlığa da neden olmuş öğrendiğimize göre. Söylentilere göre kadrodaki oyuncuların yapımcıya “Neden mesleği oyuncu biri değil de Murat Boz” diye sordukları epey konuşulmuştu.

Dizinin Konusu

blank

Dizide birbirleri ile okul arkadaşı olan ve dostluklarını halen kaybetmemiş olan üç kadından birisi ağır bir hastalığa yakalanır. Ancak bu üzücü durumun ardından üç kadının da hayatında son derece büyük değişiklikler yaşanmaya başlar. En son Sefirin Kızı dizisinde oynayan Tuba Büyüküstün Another Self ile yeniden setlere geri dönüyor. Murat Boz ise ilk kez böylesine büyük bir projede başrolde olacağı için oldukça heyecanlı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz