Sadakatsiz’in Yıldızı Caner Cindoruk’un Göz Dolduran Hasreti: Bebeklerinin Özlemi ile Yanıp Tutuşuyor

Beyza S.

Haberler

23 Temmuz 2021

Sadakatsiz’in Yıldızı Caner Cindoruk’un Göz Dolduran Hasreti: Bebeklerinin Özlemi ile Yanıp Tutuşuyor

Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından olan Caner Cindoruk, sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Sadakatsiz ile ekranlarda fırtınalar estiren Cindoruk’tan ilgi çeken bir paylaşım geldi.

caner cindoruk-sadakatsiz

Bu sezon dizi sektörü için oldukça verimli ve başarılı bir sezon oldu. Çarpıcı konuları ve yıldız kadroları ile ekranları dolduran sezon dizilerinin en iddialılarından biri de şüphesiz Sadakatsiz’di. Mutlu bir evliliği ve ailesi olduğunu sanan doktor Asya’nın aldatıldığını öğrenmesi ile değişen hayatları izlediğimiz Sadakatsiz, sezon boyunca hem televizyonda hem de sosyal medyada popülerliğini ortaya koyarak reytingleri adeta altüst etti.

caner cindoruk-sadakatsiz

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimlerin olduğu Sadakatsiz’in Volkan’ından dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü arkadaşının paylaşımını paylaşan Cindoruk sosyal medyanın gündemine oturdu.

Volki Tolki Bebelerini Çok Özledi

1980 doğumlu Caner Cindoruk kariyerine ilk olarak Kara Güneş dizisi ile başlamıştı. Ardından Hanımın Çiftliği, Firar, Kadın, Zemheri gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu şüphesiz son dönemlerin en sevilen erkek oyuncularından biri. Kendine has karizması ve başarılı oyunculuğu ile izleyicinin kısa sürede kalbini kazanan Cindoruk, Sadakatsiz’de kötü bir karaktere hayat vermesine rağmen sosyal medyada çok seviliyor.

caner cindoruk-sadakatsiz

Instagram’da tam 1 milyon takipçisi olan Caner Cindoruk’tan ilgi çeken bir paylaşım geldi. Ünlü ismin, oyuncu arkadaşı İsmail Ege Şaşmaz ve oyuncu kardeşi Münir Can Cindoruk bir araya gelince Caner Cindoruk’un kedisi ile ilgili bir paylaşım yaparak Sadaksiz’in yıldızını etiketlediler.

caner cindoruk-sadakatsiz

Bu paylaşıma Şaşmaz “babasını özlemiş” diye not düşünce Caner Cindoruk kayıtsız kalamadı. Ünlü arkadaşının hikayesini kendi Instagramı’nda da paylaşan Cindoruk “Çok özledim bebelerimi” diye not düştü. Sadakatsiz’de de olaylı babalığı ile gündeme gelen ve yaptığı her şeyi çocukları için yaptığını iddia eden Caner Cindoruk’un gerçekte bir kedi babası olduğunu bilmiyorduk. Yakışıklı oyuncu, bu paylaşımla hepimizin gönlünü bir kez daha fethetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz