Her Adımı Olay Olan Nihal Candan Söylemezsem Olmaz Programında Arto’yla Tartıştı: “Anneannen Sizi Yetiştirememiş!”

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Her Adımı Olay Olan Nihal Candan Söylemezsem Olmaz Programında Arto’yla Tartıştı: “Anneannen Sizi Yetiştirememiş!”

Türkiye’nin eeeen sansasyonu bol programı Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı! Gıybetin ve laf sokmanın dibinin sıyrıldığı Söylemezsem Olmaz’da, her hafta gündem yaratan bir olay yaşanıyor ya da iddialar ortaya atılıyor.

Söylemezsem Olmaz programının sunucuları; Bircan Bali, sansasyonların kraliçesi Seren Serengil ve aralarına yeni katılan şarkıcı Arto! Hergün farklı konukların katıldığı programa bugün, her adımları ile olay olan Candan kardeşler’den Nihal Candan katıldı! Programın yeni sunucusu Arto ise, Nihal Candan’a laf sokuşturmak için açığını aradı resmen. Aralarında ufak bir gerilim yaşandı.

Söylemezsem Olmaz’a Daha Önce de Katıldı!

Geçtiğimiz aylarda yine Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nihal Candan, sevgilisi Hakan Boy’ın kaldığı otel odasından düştüğü için komada olduğunu söylemişti. Evli ve çocuk babası olan Hakan Boy’un sağlığı için, eşiyle oturup konuştuğunu ve beraber karar verdiklerini açıklamıştı! Bu açıklamalar herkesi çok şaşırtmıştı.

Arto’dan Şok Yorumlar!

Geçtiğimiz Eylül ayından sonra, bugün yine Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nihal Candan’ı Arto neredeyse rezil etti. Programda tırnaklarını gösteren Nihal Candan, sunucuları da güzellik merkezine davet etti ve partilerde sosyetik isimlerin yanına gelip “Sen manikürcü değil misin diyorlar da, onun altını çizeyim!” diyerek, güzellik salonunda sadece manikür yaptırılmadığını belirtti.

Bunun üzerine Arto; “Koronavirüs partilerini siz mi yapıyorsunuz?” diyerek Nihal Candan’a ilk taşı attı! Nihal Candan ise; “Ben 2 ay evden çıkmadım. Anneannem ile bile görüşmüyorum. Anneannem çocuk gelişimci, sizden daha iyi biliyor ne yapılması gerektiğini” diyerek cevap verdi. Arto’dan ise: “Sizi yetiştirememiş ama!” diyerek şok bir cevap verdi! Bunun üzerine tartışma devam etti!

Konuyu değiştirmeye çalışan Bircan Bali ise, oyuncu Akasya Asıltürkmen’in Nihal Candan için “Tanımıyorum, zavallının biri” dediğini hatırlattı kendisine. Arto, durur mu? Durmaz! “Akasya’nın ağzına sağlık!” diyerek yine Nihal Candan’a taşı atmış oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz