Menajerimi Ara Dizisinde Melis Birkan ve Ushan Çakır Üzerinden Oyunculuk Camiasına Büyük Gönderme Var!

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Menajerimi Ara Dizisinde Melis Birkan ve Ushan Çakır Üzerinden Oyunculuk Camiasına Büyük Gönderme Var!

Son dönemlerin trend dizilerinden biri olan Menajerimi Ara dizisi Pazar akşamları ekranlara geliyor. Geçtiğimiz Pazar yine izleyicisiyle buluşan dizide oyuncular üzerinden bir gönderme yapıldı. Takipçilerin ve oyuncuların buna tepkisi ne oldu?

Menajerimi Ara dizisi Star TV’de her Pazar satatler 20:00’ı gösterdiğinde ekranlara geliyor. Dizide Barış Falay, Ahsen Eroğlu, Canan Ergüder, Fatih Artman gibi başarılı oyuncular başrol oynuyor.

Dizinin konusu ise biraz sıra dışı. Bir menajerlik şirketi olan Ego Ajans’ta geçiyor sahneler. Ajansta dört tane menajer var ve Türkiye’nin gerçek oyuncuları bu menajerlerden hizmet alıyor. Dizinin akışı Ahsen Eroğlu’nun canlandırdığı Dicle karakterinin Ego Ajans’a asistan olarak işe girmesiyle başlıyor.

Dizi; menajerlerin ve oyuncuların hayatları, ekranların arkasında neler olduğu, menajerlik sisteminin nasıl yürüdüğü, oyuncuların kaprisleri gibi izleyicilerin çok fazla tanık olmadığı olayları gün yüzüne çıkarıyor.

Menajerimi Ara’yı bu yönüyle çok seven izleyiciler diziden gerçek hayata dair çok fazla da mesaj alıyor. “Oyuncular aslında böyleymiş!”, “Menajerlerin işi de ne zormuş!”, “Oyuncular da neler çekiyormuş!” gibi söylentileri dizinin takipçilerinden sıklıkla duyuyoruz.

“Takipçi Sayısı Daha Önemli” Göndermesi

Dizide bu mesajları bilerek mi veriyorlar bilmiyoruz ama geçen hafta yayınlanan bölümde bir gönderme yapıldığı kesin!

Geçtiğimiz bölümde diziye oyuncularımız Melis Birkan ve Ushan Çakır konuk olmuştu. Bütün bölüm ikilinin çekişmeli sahneleriyle ilerlemişti.

Dizide Melis Birkan’ın takipçi sayısı bir reklam görüşmesi öncesinde takipçi satın alınarak yükseltildi. Dizinin Dicle karakteri de Feris’e bunu “Çok saçma değil mi?” diye sorduğunda Feris’in cevabı tam bir gönderme oldu.

Feris karakteri “Evet çok saçma. Ama artık oyunculuk önemli değil takipçi sayısının fazla olması önemli.” sözleriyle açıklama yaptı. Bu diyalog gündem konusu oldu.

Dizinin hayranları dikkat çekilen konunun doğruluğunu düşünürken milyonlarca takipçisi olan oyuncular da oyunculuğun önemini yitirdiğini ve performansın yerlerde olduğunu ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz