Alişan Babasının Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: Biz de Bu Vesileyle Alişan’ın Babasını İlk Kez Gördük!

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Alişan Babasının Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: Biz de Bu Vesileyle Alişan’ın Babasını İlk Kez Gördük!

Sevilen türkücü ve sunucu olan Alişan, bugünlerde Demet Akalın ile birlikte sabah programı sunuyor. Uzun zamandır yeni şarkı ya da albüm çıkartmayan Alişan, kariyerini sunuculuğa odaklamış durumda. Hakkını da veriyor gerçekten programların! Her sunduğu program izleyiciler tarafından tam not alıyor ve seviliyor. Dün gece Instagram’da babasının doğum gününde bir kareyi takipçileriyle paylaşan Alişan’ın babasını ilk defa görmüş olduk!

Instagram’da Aktifler!

2018 yılında hayatını birleştirdiği Buse Varol’dan Burak isminde bir oğlu da olan Alişan, Instagram’da oğlu Burak ile ilgilendiği anları paylaşmayı ihmal etmiyor. Hem Buse Varol hem de Alişan’ın Instagram’da büyük bir takipçi kitlesi var. Buradan da takipçileriyle gündelik hayatlarını, ailelerini, oğulları Burak’ı paylaşıyorlar.

Özellikle Alişan, Demet Akalın ile beraber sunduğu sabah programında kamera arkası ve kulis maceralarını da sık sık paylaşıyor:

2 Milyonluk Dava!

Geçtiğimiz hafta ise, Alişan ve Demet Akalın; Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun programına katılarak bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalardan biri, 2 sene önce Alişan’ın yağ aldırma operasyonu sonrası yaşadığı sıkıntılardı. Hala vücudunda yara izleri olduğunu söyleyen Alişan, operasyonu yapan doktora dava açtı:

Babasının Doğum Gününü Kutladı!

Dün akşam Alişan, babasının doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı! Fotoğrafta, anne ve babası, eşi, oğlu ve kendisinin olduğu sıcacık bir aile vardı!

Alişan, babasının doğum gününü şu sözlerle kutladı: “Dedesi’nin doğumgününü kutladı oğlum..İyiki doğdun,iyiki benim babam oldun..Allah’ım sana sağlıklı uzun bir ömür verain hep başımızda ol Babam?Seni çok seviyoruz❤️”

Buse Varol Yorum

Alişan’ın eşi Buse Varol ise, bu fotoğrafın altına yorum yapmayı ihmal etmedi. Alişan’ın paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde takipçilerinden çokça beğeni ve yorum almayı başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz