Masumlar Apartmanı Setinde Neler Oluyor? Farah Zeynep Abdullah ve Esra Ruşan Çılgınlar Gibi Eğlendi!

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı Setinde Neler Oluyor? Farah Zeynep Abdullah ve Esra Ruşan Çılgınlar Gibi Eğlendi!

TRT1’de yayınlanmaya başlayan ve herkesi etkisi altına alan Masumlar Apartmanı dizisini biliyorsunuz. Başrollerinde de sempatik oyuncu Farah Zeynep Abdullah ve yakışıklımız Birkan Sokullu oynuyor. Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Esra Ruşan’ın da adını geçirmezsek olmaz!

Bugün diziyi bir kenara bırakıp sette neler olmuş ona bakacağız. Zira çok güleceğiniz görüntüler var elimizde! Gülmeye hazırsak başlayalım!

Muzipliği Önce Farah Zeynep Başlattı!

Farah Zeynep Abdullah, bugün sabah saatlerinde sette olduğunu bildirdi. Instagram hesabından dizide arkadaşı Esra olarak rol alan Esra Ruşan’la birlikte dizideki radyoda sempaik görüntüler paylaştı. “Set ortamında” diye de not düştü.

Esra Ruşan da Farah Zeynep’i İfşaladı

Farah Zeynep Abdullah’ın paylaşımını kendi hesabında paylaşan Esra Ruşan da rol arkadaşını ifşalamadan geçmedi. Esra’nın video çektiğini fark eden Farah Zeynep’in tepkisi ise çok komikti!

Çılgınlar Gibi Dans Ettiler!

Az önceki görüntülerden sonra Esra Ruşan paylaşmaya devam etti. Farah Zeynep arabada Esra da dışarıdaydı. MFÖ’nün “Ali Desidero” şarkısı eşliğinde hem söylediler hem dans ettiler.

Videoda “Sette sıradan bir gün!” yazıyordu. Her zamanki halleriymiş anlaşılan! Ekranlara dram konusuyla geliyorlar ama sette komedi yapıyorlar belli ki!

Farah Zeynep Rsra Ruşan’la Dalga Geçti!

Muzipliklerini setten karavana taşıyan eğlenceli oyuncular MFÖ’nün şarkısını dinlemeye ve dans etmeye devam etti.

Daha doğrusu Farah Zeynep dans ediyordu. Çünkü Esra Ruşan şarkıyı ezbere bilmiyormuş. Eşlik edebilmek için de sözlerine telefonundan bakıyormuş.

Farah Zeynep de durur mu? Esra tam sözlere girerken onu kesti! Hemen arkadaşını ifşaladı! “Bu şarkı da bilinir ama yaa!” sözleriyle de geçti dalgasını! Telefondan açılmış olan sözleri de zoomlamayı ihmal etmedi!

Sette böyle eğlenceli dakikalar geçiren yakın rol arkadaşları bu görüntüleri takipçileriyle paylaşarak onları da eğlendirmeyi başardı! Biz çok eğlendik valla yalan yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz