Hercai Kariyerini Olaylı Noktalayan Akın Akınözü’nden Yeni Haber Var! Hayranları Bu Gelişmeye Çok Sevinecek

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Hercai Kariyerini Olaylı Noktalayan Akın Akınözü’nden Yeni Haber Var! Hayranları Bu Gelişmeye Çok Sevinecek

Hercai’nin sevilen oyuncusu Akın Akınözü, bir süredir gündemden düşmüyor. Hercai setinde kavga çıkardığı iddia edilen ünlü oyuncu hiçbir şeye aldırmadan kariyerine tam gaz devam ediyor.

hercai-akın akınözü

ATV’nin fenomen dizisi Hercai, 3 sezon boyunca ekran macerasına başarılı bir şekilde devam etmişti. Geçtiğimiz haftalarda final yaparak izleyiciye veda eden efsane dizi hakkında oldukça şaşırtıcı iddialar ortaya atılmıştı. Söylenenlere göre Hercai dizisiyle büyük bir çıkış yapıp kariyerinde altın çağ yaşayan dizinin Miran’ı Akın Akınözü, sete sık sık geç geliyordu. Bir sorun çıkmaması için bu durumun alttan alındığını ancak final bölümünün çekimlerinde ünlü ismin sete geç gelmesinden dolayı tartışma çıktığı iddia edilmişti.

hercai-akın akınözü

Mia Yapım Genel Koordinatörü Suat Erdoğmuş’un sosyal medyasında paylaştığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüştü. Akın Akınözü ise hakarete uğradığını dile getirmişti. Daha sonra ise bu iddialarla ilgili şaşırtıcı bir görüntü ortaya çıkmıştı.

hercai-akın akınözü

Ünlü oyuncunun hayranları ise onu hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Yakışıklı ismin sevenleri bu iddiaların bir karalama kampanyası olduğunu savundu. Kavga videosunun yarım olduğunu ve işin iç yüzünün hiç de göründüğü gibi olmadığını dile getiren karavan sorumlusunun açıklamaları ise herkesin kafasını iyice allak bullak etti.

Yeni Proje Gündemde

hercai-akın akınözü

Tüm bu iddiaları geride bırakan ünlü oyuncudan hayranlarını çok sevindirecek bir müjde geldi. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Arkadaşlar İyidir, Aslan Ailem, Payitaht gibi projelerde izlediğimiz Akın Akınözü, Saran Magazin Instagram sayfasına göre çok yakında yepyeni bir dizi projesiyle ekranlara dönüyor. Oyuncunun yer alacağı dizi veya karakteri hakkında ise henüz net bir açıklama gelmedi. Merakla bekliyoruz.

Menajerini Değiştirdi

hercai-akın akınözü

Ünlü oyuncu yaşadıklarının ardından menajer değişikliğine gitti. Sevilen oyuncu Erol Günaydın’ın kızı Günfer Günaydın ile birlikte çalışmaya karar veren Akın Akınözü, kariyer yolculuğuna artık Günfer Günaydın ile devam edecek.

Benzer Haberler

Sude 7 Mayıs 2021

Akın seni coookkk seviyorz inşallah coooooookkkk güzel projede görürüz amin😊💋🤩

Yorum Yaz