En Son Sol Yanım’da Oynayan Cansel Elçin’den Sürpriz Proje! Eşi Zeynep Tuğçe Bayat Güzelliği ile Büyüledi

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

En Son Sol Yanım’da Oynayan Cansel Elçin’den Sürpriz Proje! Eşi Zeynep Tuğçe Bayat Güzelliği ile Büyüledi

Türkiye’nin sevilen çiftlerinden Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat pandemi de bile üretmeye devam ediyor. İkiliden şaşırtıcı bir proje geldi.

cansel elçin-zeynep tuğçe bayat

Başarılı performansı ile yer aldığı her projede fark yaratmayı başaran Cansel Elçin, ülkenin en sevilen erkek oyuncularından biri. Hatırla Sevgili ile büyük bir çıkış yapan ünlü ismi daha sonra Gönülçelen, Kötü Yol, Dayan Yüreğim, Sol Yanım gibi projelerde izlemiştik. En son Gain Yapım için kameranın karşısına geçen ünlü oyuncu, dijital işlere odaklanan isimlerden.

cansel elçin-zeynep tuğçe bayat

Yakışıklı oyuncu yaklaşık bir sene önce meslektaşı Zeynep Tuğçe Bayat ile iki yıllık beraberliğin ardından dünyaevine girmişti. Pandemi döneminde üretmeye devam eden ünlü çiftimizden ilgi çeken bir proje geldi.

Dünyayı Kurtaracaklar

Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat, hayranlarının karşısına çok farklı bir projeyle çıkıyor. Dünya’yı Kurtaran Kadın isimli bir Youtube dizisi ile fırtınalar estirmeye hazırlanan ünlü çiftimizin yeni projesinden ilk tanıtım geldi bile.

Yönetmenliğini Cansel Elçin’in yaptığı, yazan ve oynayanın Zeynep Tuğçe Bayat’ın olduğu Dünya’yı Kurtaran Kadın’da fantastik bir macera bizi bekliyor. Dünya’da gerçekleşen ölümlerden dolayı evine kapanan sonra da çareyi başka bir gezegene göç etmekte bulan insanlığın ve Dünya’da kalan tek kadının hikayesini izleyeceğimiz Dünya’yı Kurtaran Kadın’ın ilk bölümü 8 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak.

Güzellik ve Yetenek Bir Arada

cansel elçin-zeynep tuğçe bayat

Zeynep Tuğçe Bayat, bu dönemin en dikkat çeken kadın oyuncularından biri. En son Kuruluş Osman dizisinde Targun Hatun olarak izlediğimiz ünlü isim, hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Bayat, tutkularının peşinden giderek oyunculuk yapmaya başlıyor. Gönülçelen, Çilek Kokusu, Seviyor Sevmiyor, Afili Aşk gibi projelerde izlediğimiz güzel oyuncuyu yazarlığını yaptığı bir fantastik işte izleyecek olmak bizi çok heyecanlandırıyor doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz