“Sevdiklerini Kaybetmiş Bir Maraşlı’dan Her Şey Beklenir!” Maraşlı’nın 17. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

6 Mayıs 2021

“Sevdiklerini Kaybetmiş Bir Maraşlı’dan Her Şey Beklenir!” Maraşlı’nın 17. Bölüm Fragmanı

Maraşlı’da heyecan tavanda. Mahur’a ne olacak? Necati ölecek mi? Hilal ne yapmaya çalışıyor? Yeni bölümde hep birlikte göreceğiz.

maraşlı

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Başladığı ilk günden beri reyting listelerinde hatırı sayılır bir performans gösteren fenomen dizi, birbirinden heyecanlı bölümleriyle adeta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitliyor. Özel Kuvvetler’den ayrılmış eski bir asker olan Maraşlı’nın verdiği mücadeleyi ve büyük aşkını izlediğimiz sevilen dizi, bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri.

maraşlı

Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar, Sinem Akyol gibi isimlerin olduğu Maraşlı’nın yeni bölümünde neler olacak gelin hep birlikte bir göz atalım.

Necati’nin Büyük Planı

Son bölümde Mahur, bambaşka bir evde uyanmış ve yanında Maraşlı’yı bulmuştu. Necati ise Mahur ve Maraşlı kurtarmıştı. Abisine minnet duyan ama başka planları da olduğunun farkında olan Maraşlı, Necati’nin büyük planını öğrenebilecek mi?

maraşlı

Cezaevinde yaralanan İlhan ise apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Aziz ise şoka girmiş, İlhan’ın ardından o da fenalaşmıştı. Hastanede yaşananlardan dolayı kaçmayı başaran baba ve oğul ise büyük bir sürprizle karşılaştılar.

maraşlı

Savaş ve Necati’nin arası iyice gerilmişti. Necati, Mahur ve Maraşlı’yı kurtararak hepimizi şaşırtmıştı. Peki Necati’nin büyük planı neydi?

Yeni Bölüm Nefesleri Kesecek

Mahur’u kaybetmekten korkan Maraşlı ne yapacak? Mahur’a ne olacak? Hilal neyin peşinde? Bu soruların cevabın yeni bölümde bulacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz