O Ses Türkiye’den Ayrılacağı İddia Edilen Hadise Kötü Günleri Geride Bıraktı: Büyük Sürprizini Açıkladı!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

O Ses Türkiye’den Ayrılacağı İddia Edilen Hadise Kötü Günleri Geride Bıraktı: Büyük Sürprizini Açıkladı!

Türkiye’nin en büyük yıldızlarından Hadise bildiğiniz gibi zor günlerden geçiyor. Hakkında birçok iddia ve dedikodu dolanan Hadise birkaç hafta önce sürpriz bir çekimle herkesi çok heyecanlandırmıştı. Hadise merakla beklenen sürprizini açıkladı.

hadise

Kahraman, Aşk Kaç Beden Giyer, Farkımız Var gibi birbirinden hit parçalara imza atan Hadise ülkenin en sevilen şarkıcılarından biri. Şu zamana kadar kariyeri ile öne çıkan güzel şarkıcı son zamanlarda özel hayatı ve hakkındaki iddialar sebebiyle magazin gündeminden hiç uzak kalmıyor.

hadise

Bildiğiniz gibi, önceki aylarda Hadise ve Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’ın gizli aşk yaşadığı dedikoduları gündeme bomba gibi düşmüştü. Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, Zarrab’ın birçok kadınla birlikte olduğunu hatta bu kadınlardan birinin de ünlü ve yakın arkadaşı olduğunu dile getirmişti. Ebru Gündeş’in bahsettiği bu kadının Hadise olduğu iddiaları büyük olay yaratmıştı. Hadise o iddiaları hemen yalanlasa da Ebru Gündeş bir açıklama yapmadı. Bu söylenenler ise Hadise’nin senelerdir oturduğu O Ses Türkiye jüri koltuğuna veda edeceği iddiaları ortaya çıkardı.

hadise

Bu iddialar doğrulanmasa da güzel şarkıcının kabus gibi günler yaşamasına sebep oldu. Bu dedikodular çıktığı sırada Kaan Yıldırım ile uzun bir beraberliği olan Hadise’nin ilk olarak sevgilisiyle arasının açıldığı iddia edildi. Kaan Yıldırım’ın sosyal medyadan sevgilisini desteklemesine rağmen beraber yaşadıkları evi terk ettiği söylentileri yayıldı. Bayramı da ayrı geçiren çift hakkında ayrılık iddiaları güçlense de zor günleri atlattıkları ve beraberliklerine devam ettikleri de söyleniyor.

Hadise’nin Eurovision Kıyafeti Sorun Yarattı İddiası

hadise

Bu zor günlerle mücadele eden Hadise geçtiğimiz günlerde yepyeni bir haberle gündeme gelmişti. Milliyet Gazetesi yazarının iddiasına göre Hadise’nin 2009’da giydiği kıyafet TRT ve hükümet arasında sıkıntı yarattı. TRT’nin bu sebepten dolayı da Eurovision’a bir daha kadın sanatçı göndermediği iddia edildi. Hadise ise bu iddiaların karşısında Twitter hesabından Eurovision performansını paylaştı.

Dönüşü Muhteşem Olacak

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz haftalarda epey ilgi çeken bir paylaşım yapmıştı. Bir çekimde olduğu anları paylaşan Hadise, o Instagram hikayesiyle hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Hadise merakla beklenen sürprizini bugün açıkladı. Yepyeni şarkısı Hay Hay’ı sosyal medyada duyuran güzel isim, kötü günleri geride bırakarak şarkısını dinleyicileriyle buluşturmaya gün sayıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz