Hercai’nin Yıldızı Ebru Şahin de 20 Yaş Fotoğrafını Paylaştı! Seneler Geçince Renk Değiştirmiş

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Hercai’nin Yıldızı Ebru Şahin de 20 Yaş Fotoğrafını Paylaştı! Seneler Geçince Renk Değiştirmiş

Tüm sosyal medyayı etkisi altına alan 20 yas challange için Hercai’nin sevilen oyuncusu Ebru Şahin’de bir fotoğraf geldi. Güzel oyuncu oyunculuğa yeni adım attığı o anları paylaştı.

ebru şahin-hercai

Türkiye’nin en popüler oyuncularından biti haline gelen Ebru Şahin, her yaptığı paylaşımla olay oluyor. Savaşçı, İstanbullu Gelin, Yasak Elma gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncu, Hercai dizisiyle büyük bir çıkış yapmıştı. Dizideki Reyyan rolüyle izleyicinin kalbinde taht kuran güzel oyuncu, dizi biter bitmez eni projeler için görüşmelere başladı bile.

Kıyısından Yakalanan #20yaschallenge

Bildiğiniz gibi sosyal medya #20yaschallenge akımı ile çalkalanıyor. Nükhet Duru, Demet Akalın, Cem Yılmaz, Murat Boz gibi birçok isim 20 yaşında çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak hepimizi geçmişe götürdü. Sosyal medyayı saran bu akıma bir katkı da Hercai’nin güzel oyuncusu Ebru Şahin’den geldi. Ebru Şahin, Instagram hesabında oyunculuğa ilk adım attığı zamandan kalan hatıralarını paylaştı.

ebru şahin-hercai

Efekt mi bilmiyorum ama güzel oyuncu sizce de o zamanlar çok daha açık tenli değil miymiş?

Aşklarıyla Büyülemeye Devam Ediyorlar

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu ünlü basketbolcu Cedi Osman ile uzun süredir dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Yaz tatilinde ortak bir arkadaş grubunda tanışan ünlü çiftimiz, sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla adeta büyülüyor. Geçtiğimiz günlerde Cedi Osman’dan Ebru Şahin’li bir paylaşım gelmişti. O romantik paylaşım sosyal medyaya adeta bomba gibi düşmüştü.

ebru şahin-hercai

İş hayatlarından dolayı sevgilisi Cedi Osman’dan çok sık uzak kalan Ebru Şahin ilişkileri hakkında konuşmuştu. İlişkilerin insanları değiştirdiğini düşünen Ebru Şahin, “Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz” diye açıklama yaptı. Stratejiden uzak ve güven üzerine kurulu bir ilişkisi olduğunu söyleyen güzel oyuncu “Birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum” diyerek mutluluğunu paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz