Survivor’dan Döndü ama Öykü Çelik’in Yüzü Türkiye’de de Gülmedi! Bir Kötü Gelişme Daha Yaşadı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Survivor’dan Döndü ama Öykü Çelik’in Yüzü Türkiye’de de Gülmedi! Bir Kötü Gelişme Daha Yaşadı

Survivor 2021’de yarışan ünlü oyuncu Öykü Çelik, ülkeye döndüğünden beri büyük bir heyecanla düğün günü için hazırlanıyordu. Ancak mutluluğu yarım kaldı.

öykü çelik

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Öykü Çelik, Akasya Durağı, Gönülçelen, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Savaşçı gibi önemli projelerdeki başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile hepimizin kalbinde taht kurmuştu. Bu sene Survivor 2021 programının ünlüler takımında yarışan güzel oyuncu, yarışmanın 12. haftasında adaya veda etmişti. Yarışmadan döndükten sonra sevgilisi İsmail Berhan’dan evlilik teklifi alan ünlü isim, ülkeye döner dönmez düğün hazırlıklarına başlamıştı.

Şok Eden Ayrılık Açıklaması

öykü çelik

Survivor’a veda eden güzel oyuncunun yüzü aşk hayatında da gülmedi Öykü Çelik, evlilik yolunda olduğu sevgilisi İsmail Berhan ile ayrılma kararı aldı. Instagram hesabından kötü haberi duyuran ünlü oyuncu, müstakbel eşi ile ilişkilerini karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde bitirdiğini açıkladı. Evlilik yolunda olan ikiliden böyle şok edici bir haber almak ise herkesi çok üzdü.

Devasa Tektaşı Olay Olmuştu

Geçtiğimiz günlerde kameralara takılan ünlü oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Şehir dışında oldukları için dizi tekliflerini reddettiğini açıklayan güzel oyuncu, ailesi ve arkadaşıyla tam kapanma dönemini geçirmek istediğini söyledi. Gazetecilerin evlilik teklifini hatırlatması üzerine konuşan Çelik, evliliği öncesinde konuştuklarını dile getirerek “Düğün tarihi önümüzdeki sene diye düşünüyoruz” demişti. Düğünü seneye yapmayı düşündüklerini dile getiren ünlü isim, “Durumumuz belli olmaz” diye de eklemişti.

öykü çelik

Güzel oyuncunun devasa tektaşı ise olay olmuştu. Bir muhabir “tektaş değil gök taşı” yorumuna çok gülen Öykü Çelik, utanarak bunun ayıp olduğunu dile getirmişti. Geçtiğimiz günlerde de yüzüğü ve saati sorulan güzel oyuncu, “Hedef gösteriyorsunuz bu şekilde konuşarak, bu haberler de hoş olmuyor. O yüzden bir şey diyemiyorum” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz