Öldürmeyi Göze Aldı: Yine Bir Şantaj Yine Bir İhbar ve Yine Ferda! Akrep 16. bölüm Fragmanı

Ayşegül S.

Haberler

26 Mart 2021

Öldürmeyi Göze Aldı: Yine Bir Şantaj Yine Bir İhbar ve Yine Ferda! Akrep 16. bölüm Fragmanı

Nerede bir şantaj, nerede bir ihbar, nerede entrika orada Ferda. Geçtiğimiz hafta serbest kalan Ferda sahalara hızlı bir dönüş yaptı. İşte yeni yayınlanan 16. Bölüm fragmanı ile Akrep!

Delil Serbestliği ve Özgürlük

Selam Fatih; Akrep fragmanı için

Geçtiğimiz hafta delil yetersizliği ile serbest bırakılan Ferda Ayşem’le birlikte eve döner. Ancak eve geldiklerinde Ahmet’le karşılaşır. Ferda’dan kızının yerini söylemesini isteyen Ahmet Ferda’ya bunun için 24 saat mühlet verir. Diğer yandan Perihan birçok şey için olduğu gibi Fikret’in ölümü ile ilgili de Ferda’dan şüphelenir. Ve Ferda serbest kaldıktan sonra ona çok ilginç bir teklifte bulunur.

Kavgalar Durulmuyor

blank

Kızı Merve ile yeniden eskisi gibi olmak isteyen Ferda Duru’dan yardım ister. Ondan Merve’yi köşkten göndermesini ister ve bu konuda ona işbirliği teklif eder. Hatta ona Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili bir bilgi verir ve bu şekilde onu ikna etmeye çalışır. Aras ise İpek’i görmek için köşke gelir ve Duru’nun Hakan’la tartışmasına şahit olur. Aras’ı orada gören Şahin’se Aras’ın üzerine yürür ve onun eve gelmesine oldukça büyük bir tepki verir. Aras da karşılık verince İpek adeta abisi ve Şahin arasında kalır. Aras’ın geldiğini gören Perihan da hem Aras’a hem de Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyler ve ikisini de tehdit eder.

Akrep 16. Bölüm Fragmanı

Bu hafta yayınlanacak olan 16. Bölümde ise Ahmet Ferda’yı kızının yerini söylemesi için tehdit eder. Eğer kızını bulmazsa ölmekten de öldürmekten de çekinmeyeceğini söyler. Bu arada Ferda kızını bulabilmek için Perihan’ı bir diğer torunu ile tehdit eder. Aras ve Duru’nun görüntülerine ulaşan Ferda Merve’ye ulaşabilmek için bu görüntüleri kullanacaktır.      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz