Survivor Gitti Dostluk Bitti! Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Survivor Gitti Dostluk Bitti! Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı

“Survivor” bitti, dostluk gitti! Nisa Bölükbaşı’nın ardından Barış Murat Yağcı da Cemal Can Canseven’i takip etmeyi bıraktı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı Cemal Can Canseven

Fenomen yarışma “Survivor”, 2020 versiyonuyla hayatımıza pek çok ünlü ismi kattı. Malum, geçtiğimiz yıl “Survivor” karantina döneminin de etkisiyle her zamankinden daha popüler olmuştu. Oldukça heyecanlı geçen sezondan en akılda kalan isimler ise Nisa Bölükbaşı, Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı olmuştu. Zaten finalde de bu isimlerden Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı yarışmıştı. Yarışmayı Cemal Can Canseven kazansa da, “Survivor” herkese güzel kapılar açtı. Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ise hem aşkta hem de işte kazandı!

Aylarca Aşklarını Gizlediler

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Barış Murat Yağcı’nın “Kardeşim olur” dediği Nisa Bölükbaşı’yla yaşadığı aşk, onlardan habersizce paylaşılan bir videoyla duyulmuş ve gündemi epey sarsmıştı. İlişkilerinin duyulunca Barış Murat Yağcı, “İşimizle ön plana çıkmak istedik. Sonra söyleyecektik” diyerek özetlenebilecek bir açıklama yaptı.

Barış Murat Yağcı’nın bahsettiği işler, adada gayet iyi anlaşan Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı’nın arasına kara kedi sokmuş gibi görünüyor!

İlk Hamle Nisa Bölükbaşı’ndan

Nisa Bölükbaşı Cemal Can Canseven

Nisa Bölükbaşı, adada sıkı dost olduğu Cemal Can Canseven hakkında yarışmadan sonra, “Cemal Can, adada en yakın olduğum kişiydi. Her şeyi konuşuyorduk, her şeyi beraber yapardık. Oradaki psikoloji farklı. Adada Cemal Can’ın içindeki gerçek Cemal ortaya çıktı” demişti.

Niye hiç görüşmedikleri sorulunca da, “Sonra gerçek hayata döndük. Cemal de kendi hayatına döndü. Kendi hayatını seviyor. O hayatın içinde de ben yoktum. O yüzden görüşemiyoruz” diyerek topu Cemal Can Canseven’e attı! Bu açıklamalardan kısa süre sonra ikili birbirini takip etmeyi bıraktı.

Müzik Rekabeti Olabilir!

Barış Murat Yağcı Cemal Can Canseven

Nisa Bölükbaşı’nın ardından bir Instagram hamlesi de sevgilisi Barış Murat Yağcı’dan geldi. Barış Murat Yağcı, dün ilk şarkısı “Kahraman” ile piyasaya çıkan Cemal Can Canseven’i takip etmeyi bıraktı. Bu hamlede sevgilisinin değil, yakında aralarında başlayacak rekabetin etkili olduğu söyleniyor!

Barış Murat Yağcı

Çünkü Barış Murat Yağcı da yeni şarkısıyla müzik piyasasına girmeye hazırlanıyor. Hatta aylar önce bu şarkısından kısa bir video paylaşmış ve acımasız eleştirilere maruz kalmıştı. Çünkü şarkıda Barış Murat Yağcı yerine bir robotu dinliyor gibiydik!

Hal böyle olunca, sosyal medya kullanıcıları, “İşte Bu Benim Masalım” müzikalinde başrol oynayan Cemal Can Canseven ve müziğe başlayan Barış Murat Yağcı’yı kıyaslamaya başlamıştı.

Barış Murat Yağcı Cemal Can Canseven

Kısa da olsa eğitim aldıktan sonra bir müzikalde kendini geliştirmeye çalışan Cemal Can Canseven, auto-tune yüzünden robota dönen Barış Murat Yağcı’dan bir adım önde görülüyordu. Uzun lafın kısası, ikilinin arasındaki rekabet “Survivor” ile bitmedi, daha yeni başlıyor! Son Instagram hamleleri de bir işaret fişeği gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz