Herkes Sevgililer Günü’nü Kutlarken Onlar Ayrılığı Kutladı! İnternet Fenomeni Pucca Ayrılık Hediyesi Aldı

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Herkes Sevgililer Günü’nü Kutlarken Onlar Ayrılığı Kutladı! İnternet Fenomeni Pucca Ayrılık Hediyesi Aldı

Sosyal medyada 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları arasında öyle bir paylaşım vardı ki, herkesi güldürdü. Ünlüler dünyası bu özel günde sevdiklerine aşkını ilan ederken, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Murat’ı Serhat Osman Karagöz eski eşine şaşırtıcı bir sürpriz yaptı.

Türkiye’nin ilk fenomen blog yazarı olan Pucca, özel hayatını korkusuzca paylaşarak dikkat çekmiş ve ardından yazdığı kitaplarla da ismini geniş bir kitleye duyurmuştu.

Hayatını açıkça yaşayan Pucca, yazılarında sık sık evlenmek ve “Koca” bulmak gibi konulara yer verdi. Hayalini kurduğu ilişkiyi yaşamak için Pucca’nın karşısına düşlediği gibi biri çıktı ve fenomen isim 2015 yılında nikah masasına oturdu.

Herkes Pucca’nın Eşi Olarak Biliyor Ama O Aslında Çok Bilindik Bir Yüz

blank

Yazdıklarıyla fenomen haline gelen Pucca’nın aşk yaşadığı isim aslında çok tanıdık biriydi. Herkesin Pucca’nın eşi olarak bildiği kişi, bir döneme damga vuran dizi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde rol almıştı. Türkiye’nin en ses getiren dizileri arasında yer alan Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Soner’in sakat bir kardeşi vardı, hatırladınız mı? Evet! Pucca’nın eşi olarak anılan kişi, Murat karakterini canlandıran ismin ta kendisiydi.

Aşkları Boşanmaya Engel Olamadı

blank

Dillere destan olan bir düğünle dünya evine giren Pucca ve eşi Serhat Osman Karagöz, her çift gibi evliliklerinde sorun yaşamaya başlamıştı. Ancak bir süre sonra, ortaya çıkan sorunların üstesinden gelemeyen çift boşanma kararı almıştı.

“İyi Ki Ayrıldık” Hediyesi

Bir dönem gündemde kendilerine yer bulan fenomen çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün de en çok konuşulanları arasına girmeyi başardı. BKM Mutfak oyuncuları arasında da yer almış olan Serhat Osman Karagöz, eski eşi Pucca’ya yani Selen Pınar Işık’a kırmızı gül gönderdi.

blank

Karagöz’ün notu ise takipçilerini hem şaşırttı hem gülümsetti. “İyi ki boşandık, ne rahatım ya.” diyen Karagöz, eski eşi Selen Pınar Işık’a boşanmayı kabul ettiği için teşekkür etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz