Can Yaman ve İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’dan Sevgililer Günü’ne Özel Paylaşım

Aleyna

Haberler

14 Şubat 2021

Can Yaman ve İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’dan Sevgililer Günü’ne Özel Paylaşım

Şu sıralar, İtalya’da yayınlanacak olan Sandokan dizisinin çekimlerini sürdüren Can Yaman tam bir romantik çıktı! Yakışıklı oyuncu, İtalyan sevgilisini paylaşmalara doyamıyor!

Erkenci Kuş dizisindeki karakteri ile dünyaya açılan Can Yaman, kariyerine İtalya’da devam etme kararı almış ve kısa bir süre sonra da İtalyan dizisi “Sandokan” için çekimlere başlamıştı. Kendine bir de İtalyan sevgili yapan Can Yaman, aşkını açık açık yaşamaya devam ediyor.

Reklam Aşkı Mı, Gerçek Aşk Mı?

blank

Zamanında birçok sansasyona da imza atan Can Yaman’ın İtalyan Spor Spikeri Diletta Leotta ile olan aşkı gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Gece hayatında adı farklı kadılarla anılan yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın yaşadığı aşkın reklam aşkı olduğu da iddia edilmişti. Bu, ne kadar doğru bilemiyoruz ama Can Yaman tam bir romantikmiş!

blank

Gün Batımında Aşk

Gündemde en sık yer alan isim olan Can Yaman, günlerce konuşulan aşkı Diletta Leotta ile Sevgililer Günü’nde paylaşım yapmazsa olmazdı! Sosyal medyada boy boy aşk pozları gördüğümüz paylaşımlardan biri de Can Yaman’dan geldi. Gün batımında aşk yaşayan ikili, bizce günün en imrenilen çifti oldu!

Ünlü oyuncunun sevgilisi ile olan paylaşımına bir saat içerisinde 500 binden fazla beğeni geldi. Tabii, yakışıklı oyuncunun paylaştığı fotoğrafı sevgilisi Diletta Leotta da kendi Instagram hesabından paylaştı. Bu kadar güzel bir fotoğrafı kim çekilmiş olsa paylaşırdı zaten!

Sevgilisini Güllere Boğdu

blank

Can Yaman, önceki gün de spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta’ya kırmızı gül demeti gönderdi. Sevgililer Günü’nden bir önceki gün çiçek hediye eden Can Yaman, genç kızların hayalini kurduğu beyaz atlı prensin ta kendisi olabilir mi gerçekten?

Sevgilisini Yalnız Bırakmıyor

blank

Ünlü oyuncu Can Yaman, dün gece paylaştığı bir fotoğrafla sevgilisini ekranlardan bile takip ettiğini gösterdi. Diletta Leotta’nın programının yayınlandığı sırada ekran önünden fotoğraf paylaşan Can Yaman, gül emojisi koymayı da ihmal etmedi. E ne diyelim ki? Hiç kıskanmıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz