Masterchef’ten Sonra İnzivaya Çekilen Barbaros Yoloğlu Cinsel Tercihini Açıkladı: “Aşk İçin Tek Renk Verdiler”

Aleyna

Haberler

15 Şubat 2021

Masterchef’ten Sonra İnzivaya Çekilen Barbaros Yoloğlu Cinsel Tercihini Açıkladı: “Aşk İçin Tek Renk Verdiler”

TV8’in sevilen yemek yarışması MasterChef sona erdi ancak iddiaların ve açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Masterchef sayesinde adını duyuran yarışmacılar sosyal mecralarda tutunmaya ve var olmaya çalışırken, dün Masterchef’i ikincilikle bitiren Barbaros Yoloğlu’ndan herkesi şaşırtan ve kafa karşılığına sebep olan bir açıklama geldi.

Barbaros ve Serhat

TV8’in en popüler yarışmalarından olan Masterchef’in 2020 sezonu geçtiğimiz aylarda Serhat Doğramacı’nın şampiyon olmasıyla sona erdi. Yarışma boyunca Serhat’ın en büyük rakibi Barbaros Yoloğlu ise yarışmadan ikinci olarak ayrıldı.

Centilmence Yarıştılar!

Barbaros ve Serhat

Final haftasında kozlarını paylaşan Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu, hem rakip hem de yakın arkadaştı. Bu sebeple ne Serhat kazandığına sevindi ne de Barbaros kaybettiğine üzüldü. Alışık olmadığımız kadar centilmence yarışan iki dost yarışmadan sonra da birbirlerinden “iki şampiyon” diyerek bahsetmeye devam etti.

Bu centilmence yarış bitti, sular duruldu, Survivor başladı, herkes kendine hayatına odaklanmaya başladı hatta Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu ve Emir Elidemir beraber bir projeye mi başlayacak derken dün Barbaros Yoloğlu’ndan kafa karıştıran 14 Şubat paylaşımı geldi.

Barbaros Yoloğlu’ndan Kafa Karıştıran Açıklama!

Bildiğiniz gibi dün 14 Şubat sevgililer günüydü. Hem İstanbul’u etkisi altına alan karlı hava hem de sevgililer günü birleşince bütüüüün gün ve bütüüüün gece ünlü isimlerden romantik paylaşımlar geldi. Ancak bu paylaşımlarda biri oldukça kafamızı karıştırdı: “Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz  tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.🧡🌈”

Masterchef ikincisi Barbaros Yoloğlu, alıştığımızdan biraz farklı bir sevgililer günü paylaşımı yaptı. LGBT savunuculuğu mu yaptı, yoksa cinsel tercihini mi açıkladı pek anlayamadık ancak Barbaros’un bu paylaşımına takipçileri destek yorumlarını eksik etmedi. Barbaros ve -varsa- sevgilisine mutluluklar diliyoruz! Her zaman yanındayız Barbaros.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz