Kutlamalar Sürüyor! Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li Sevgililer Günü Paylaşımı

Aleyna

FOX

14 Şubat 2021

Kutlamalar Sürüyor! Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li Sevgililer Günü Paylaşımı

14 Şubat Sevgililer Günü kutlamaları, ünlüler dünyasında hız kesmeden devam ediyor. Pek çok ünlü isim Sevgililer Günü’nde sosyal medyadan paylaşım yaparak aşkını ilan etti. Kerem Bürsin’in paylaşımı ise herkesi gülümsetti.

Kalpli Balonlar Dikkat Çekti

Sen Çal Kapımı dizisinin başarılı ikilisi Kerem Bürsin ve Hande Erçel arasında yaşananlar magazin malzemesi olmaya devam ediyor. Uzun bir süredir gündemi meşgul eden Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin attığı her adım takip edilirken, birkaç gün önce genç oyuncu Hande Erçel’in sosyal medyadan yaptığı paylaşım takipçilerin tüm dikkatini çekmişti.

blank

Sen Çal Kapımı dizisinde “Eda” karakterine hayat veren Hande Erçel’in yaptığı paylaşım, erken gelen Sevgililer Günü hediyesi şeklinde yorumlandı. Yaptığı paylaşımda Hande Erçel’in elinde bir sürü balon olduğunu görenler, partneri Kerem Bürsin’in Sevgililer Günü için Erçel’e sürpriz yaptığını iddia etti.

Dizi Setine Ait Bir Fotoğraf

blank

Daha sonra, güzel oyuncu Hande Erçel’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın Sen Çal Kapımı dizisine ait olduğu anlaşıldı. Sevgililer Günü’nün senaryoya eklenmesi üzerine ortaya bu tarz bir görüntü çıkmış ve ikilinin sevenlerini heyecanlandırmıştı.

Kerem Bürsin’in Sevgililer Günü Paylaşımı

blank

Hafta sonu bile Sen Çal Kapımı dizisinin çekimlerine devam eden Kerem Bürsin, takipçilerinin Sevgililer Günü’nü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Çekim ekibinden iki arkadaşıyla yolda olduğu görülen Bürsin, “Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun millet.” notunu ekledi.

blank

Ayrıca Bürsin’in çektiği videoda rol arkadaşı Hande Erçel’i de görüntülemesi gözlerden kaçmadı. Adı sürekli Erçel’le aşk dedikodularına karışan yakışıklı oyuncunun bu hareketi de magazin gündemini salladı. Bununla birlikte Bürsin, “Sahip olduğumuz tek şey sevmek.” notu ile de beğeni topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz