Aşk 101 Yakında Netflix’e Dönüyor! Alina Boz ve Kubilay Aka’dan Yepyeni Aşk 101 Paylaşımları Geldi

Dilek

Haberler

1 Nisan 2021

Aşk 101 Yakında Netflix’e Dönüyor! Alina Boz ve Kubilay Aka’dan Yepyeni Aşk 101 Paylaşımları Geldi

Netflix Türkiye’nin sevilen gençlik dizisi “Aşk 101” ikinci sezonuyla çok yakında platformda yerini alacak. Başrol oyuncuları Alina Boz ve Kubilay Aka’nın paylaşımları, hayranlarını çok heyecanlandırdı.

Aşk 101 oyuncuları

“Aşk 101”, Netflix Türkiye’nin ilk “normal” dizisi! Çağatay Ulusoy’u süper güçlere sahip bir kahraman olarak izlediğimiz “Hakan: Muhafız” ve Beren Saat’in mistik dizisi “Atiye”nin ardından, bir gençlik dizisi olan “Aşk 101” gelmişti. Karantina döneminde gösterime giren dizi, en az Netflix’in diğer gençlik dizileri kadar ilgi çekti. Dünya çapında da önemli izlenme oranları yakalayan dizi, 1990’lar ve günümüz arasında gidip gelen bir “asi gençlik” öyküsü.

Aşk 101

İstanbul’da bir lisede geçen dizinin başrollerini Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı paylaştı. Bu beşliye de öğretmen rolünde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu eşlik etti. Bir önceki dizilerinde partner olan Kubilay Aka ve Pınar Deniz, burada öğretmen-öğrenci olarak karşımıza çıktı ve bizi inandırdı. Oyunculukların ne kadar güçlü olduğunu oradan hesap edin! Hem senaryo hem de oyunculuklar arşa çıkınca, dizi hemen ikinci sezon onayını aldı tabii ki!

“Aşk 102″ye Covid-19 Engeli

Kubilay Aka Alina Boz İpek Filiz Yazıcı

Dizinin ikinci sezonu “Aşk 102”, henüz ilk sezon yayındayken planlandı. Pandemi nedeniyle sürekli ertelenen çekimler de yaz aylarında başladı. Ancak alınan tüm önlemlere rağmen Covid-19, “Aşk 102” setini de vurdu! Başrol oyuncuları Kubilay Aka, Alina Boz ve İpek Filiz Yazıcı başta olmak üzere pek çok set çalışanının testi pozitif çıktı. Çekimlere ara verildi ve diziden aylarca ses seda çıkmadı! Neyse ki, geçtiğimiz ekim ayında oyuncular bir araya geldiklerini gösteren paylaşımlar yapmaya başladı.

Mesaj Alınmıştır!

Aşk 101 oyuncuları

“Aşk 101″in başrol oyuncuları Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı setten yorgun argın videolar paylaşmaya başladı. Bu videoları Netflix Türkiye hesabı da paylaştı. Böylece, “Aşk 101” ekibi dosta düşmana “Daha bitmedi, buradayız!” mesajı vermiş oldu!

Kimseye Haber Vermeden Çekmişler

Dizinin hayranları çekimlerin devam etmesi haberiyle çok mutlu oldu. Sonradan anladık ki, kimseye duyurmadan ikinci sezonu çekip bitirmişler bile. Geçtiğimiz kasım ayında Netflix Türkiye hesabından “Paydos” haberi paylaşılmasa, bundan bile haberimiz olmayacaktı!

Ancak dizinin post-prodüksiyon aşaması çekimlerden bile daha uzun sürdü. Dizinin hayranları aylardır yayın tarihi hakkında bir ipucu bekliyor!

Yeni Paylaşımlar Geldi

Aşk 101 oyuncuları

Başrol oyuncuları Alina Boz, Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu’ndan bugün yeni bir “Aşk 101” paylaşımı geldi. Bu paylaşım, dizinin hayranlarını yayın tarihi konusunda yine umuda boğdu.

Alina Boz Kubilay Aka Mert Yazıcıoğlu

Paylaşımlar sıklaştığına göre, 27 Nisan’da yayına girecek “Fatma”dan sonra izleyeceğimiz Netflix Türkiye dizisi muhtemelen “Aşk 101” olacak. Hadi artık, kesin bir tarih verin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz