Bir Haftada İki Kayıp Yaşayan Alişan’ın Eşi Buse Varol’a Suskunluğunu Bozduran Olay Ne?

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Bir Haftada İki Kayıp Yaşayan Alişan’ın Eşi Buse Varol’a Suskunluğunu Bozduran Olay Ne?

Tektaş ailesi son bir aydır çok zor günler geçirdi. Art arda iki kayıp yaşayarak içine kapanan Tektaş ailesinden Buse Varol’a suskunluğunu bakın ne bozdurdu?

Tektaş Ailesi Yas Tutuyor

Özellikle özel günlerde birbirlerine ilettikleri sevgi dolu kutlama mesajları ve sürprizleriyle sosyal medyada güller açtıran Tektaş ailesinin mutluluğuna gölge düştü. Yaklaşık 1 ay önce şüphelenerek test yaptıran Alişan ve Selçuk Tektaş’ın covid testleri pozitif çıktı. Alişan hastalığı çok hafif belirtilerle ayakta geçirirken, kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki onun kadar şanslı olamadı.

blank

Bünyesi covid ile savaşamayan Selçuk Tektaş hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Aileyi hastanede ziyaret eden Yaşar İpek, Selçuk Tektaş’ın doktoru ile görüşerek açıklama yaptı. Açıklamasında doktorların beklediği bazı reaksiyonlar olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bu reaksiyonları gösterdiğini söyleyen İpek, sevenlerinden de dua etmelerini istedi.

blank

Bu açıklamanın üzerine Alişan’dan kötü haber geldi: Kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki entübe edilmişti. Buna rağmen Tektaş ailesi umudunu kaybetmedi. Hastane bahçesinden bir an bile ayrılmayan aile, hem bol bol dua etti, hem de sevenlerinden dua istedi. Hatta Buse Varol, Selçuk’u için türbelere bile gitti.

blank

Ancak ne yapsalar nafile, Selçuk Tektaş yalnızca 20 gün dayanabildi ve hayata veda etti. Bu haberle yıkılan aile derin bir sessizliğe gömüldü ve Selçuk’larının yasını tutmaya başladı. Selçuk Tektaş’ın ölümünün 7. gününde Teşvikiye Camiinde okunan mevlidin ardından, Alişan kardeşi için ezan okudu. Ünlü şarkıcının acılı annesini teselli etmeye çalışırken gözyaşlarına boğulduğu anlar ise görenlerin içini parçaladı.

Birini Kabullenemeden Bir Diğer Kayıp Geldi

blank

Tektaş ailesi henüz bu şoku atlatamadan bir kayıp daha verdi. Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin ayağının kayması sonucu banyoda düşerek beyin kanaması geçirdi. Ne yazık ki Ebcin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Hal böyle olunca Tektaş ailesi daha da derin bir sessizliğe gömüldü. Ancak günler sonra ilk kez Buse Varol’dan sessizliğini bozan bir paylaşım geldi.

Buse Varol Sonunda Sessizliğini Bozdu

blank

Güzel oyuncu ülkenin dört bir yanında çıkan yangınlara kayıtsız kalamadı, ve sosyal medya hesabında bu konu ile ilgili bir paylaşm yaptı. Bu büyük acı, Buse Varol’u günlerdir kabuğundan çıkaran tek konu oldu. Ülkemizin bu yangınlardan bir an önce kurtulmasını ve Tektaş ailesinin de sabrının bol olmasını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz