Hadise Ayrılığının Acısını Yeni Yeni Atlatan Kaan Yıldırım Sonunda Bunu da Yaptı! Yeni Dizisinin Reytingi İçin…

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Hadise Ayrılığının Acısını Yeni Yeni Atlatan Kaan Yıldırım Sonunda Bunu da Yaptı! Yeni Dizisinin Reytingi İçin…

Son günlerde Hadise ayrılığı ve Çağla Şıkel ile aşk yaşadığı iddialarıyle adı gündemden düşmeyen Kaan Yıldırım’ın yeni projesi belli oldu. Yakışıklı oyuncu yeni projesinin reytingi için öyle bir şey yaptı ki…

Adı Günden Güne Duyulmaya Başladı

İlk olarak Kayıp adlı dizi ile ekranlara gelen Kaan Yıldırım, kariyerindeki asıl yükselişi Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı Ferdi karakteri ile yakaladı. Son olarak Hekimoğlu ile ekranlarda gördüğümüz Kaan Yıldırım, dizi final yapmadan kısa bir süre önce ayrıldı.

blank

Kaan Yıldırım’ın adının bu denli duyulması, yalnızca dizideki performası sebebiyle olmadı. Ünlü oyuncu, Hadise ile yaşadığı aşkla da bir hayli anıldı. Hadise hakkında ortaya atılan yasak aşk iddialarından sonra sevgilisinin arkasında duran Kaan Yıldırım, bir süre sonra ayrıldıkları haberini verdi. Sanıyoruz ki süreç ünlü çift için bir hayli yıpratıcı ilerledi.

blank

Hadise ile olan ilişkisi biter bitmez arkadaşları ile birlikte tatile çıkan Kaan Yıldırım’ın adı geçtiğimiz günlerde ünlü manken Çağla Şıkel ile anılmaya başladı. Özellikle de bir zamanlar Hadisenin yaptığı gibi Çağla Şıkel’in de Kaan Yıldırım’ın ortağı olduğu marka maskelerden takması bu iddiaları güçlendirdi. Konu ile ilgili Kaan Yıldırım’dan bir açıklama gelmezken, Çağla Şıkel “Hayatımda biri olursa söylerim” diyerek iddiaları yalanladı.

Reyting için bakın ne yaptı!

Adı günden güne daha popüler hale gelirken Kaan Yıldırım, yeni sezonda yer alacağı projeyi açıkladı: TRT1 için çekilen Mevlana adlı dizide Devrim Özkan ile birlikte rol alacağı kesinleşen Yıldırım, partneri konusunda çok mutlu olduğunu belirtmekten de kaçınmadı. Dizi için imaj değişikliğine giden Kaan Yıldırım, sakallarını uzatmaya başladı. Bunun yanı sıra at binme ve kılıç kullanma dersleri de alan Yıldırım, en iyi performansı sergilemek ve dizisinin reytingini arttırmak için elinden geleni yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz