Hülya Avşar Genç Kızlara Taş Çıkartıyor! Spor da Yaparım Kariyer de: Masumiyet Setinde “Bir Taşla İki Kuş!”

Aleyna

FOX

21 Mart 2021

Hülya Avşar Genç Kızlara Taş Çıkartıyor! Spor da Yaparım Kariyer de: Masumiyet Setinde “Bir Taşla İki Kuş!”

Fox’un yeni dizisi Masumiyet’te Hale Ilgaz karakterini canlandıran usta oyuncu Hülya Avşar, bugün setteki karavanından bir görüntü paylaştı. Sportif kişiliğiyle yıllardır adından söz ettiren Hülya Avşar; Instagram’da paylaştığı videoda hem spor yapıyor hem de senaryoyu okuyor! Eee bir Hülya Avşar kolay yetişmiyor arkadaşlar.

Hülya Avşar

Masumiyet’le Ekranlara Döndü!

Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Masumiyet dizisi ilk bölümlerden reyting sıralamasında zirveye oynamaya başladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Masumiyet’te Deniz Çakır, Mehmet Aslantürk ve Hülya Avşar gibi usta oyuncular yer alıyor.

Masumiyet

Özellikle de son yıllarda ne beyaz perde de ne de televizyon ekranlarında göremediğimiz Hülya Avşar’ın Masumiyet dizisiyle geri dönmesi sevenlerini bir hayli memnun etti. Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Safiye Sultan olarak karşımıza çıkan Hülya Avşar; Masumiyet dizisinde ise Hale Ilgaz karakteriyle gönlümüzü mest ediyor! Dizide zengin bir ailenin annesi rolünde olan usta oyuncunun cool tavırları; bir dönemin efsane dizisi Aşkı Memnu’nun Firdevs’ini hatırlatıyor!

Hülya Avşar

“Bir Taşla İki Kuş!”

Hülya Avşar sadece oyunculuk yeteneğiyle değil, hem sportifliği hem de eğlenceli karakteriyle dikkat çekiyor. Yıllarca tenis oynayan usta sanatçı, pandemi döneminde de sporunu aksatmamış! 57 yaşında olmasına rağmen genç kızlara parmak ısırtacak bir fiziğe sahip olan Hülya Avşar, kariyerinde yıllardır zirvede olsa da; aşk konusunda bir türlü yüzü gülmüyor. Usta oyuncu kızı Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu ile boşandıktan sonra kimseyle birliktelik yaşamadı!

Hülya Avşar

Her fırsatta sapyoseksüel olduğunun altını çizen Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili bir röportajında şu açıklamayı yapmıştı; “Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın; ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç”

Şu sıralar kariyerine ağırlık veren Hülya Avşar; bugün Instagram hesabında hem spor yapıp hem de bölüm senaryosunu okuduğu anları paylaştı. Paylaşım yaparken “Bir taşla iki kuş” açıklamasını yazmayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz