İbo Show Hem Ağlattı Hem Güldürdü: İbrahim Tatlıses Gözyaşlarına Hakim Olamadı Ama Yeni İmajıyla Şaşırttı!

Aleyna Özyaman

Haberler

14 Mart 2021

İbo Show Hem Ağlattı Hem Güldürdü: İbrahim Tatlıses Gözyaşlarına Hakim Olamadı Ama Yeni İmajıyla Şaşırttı!

İbrahim Tatlıses’in efsane İbo Show programının yeni bölümü dün akşam Star TV’de yayınlandı. Birçok ünlü konuğun boy gösterdiği bölümde hem duygusal anlar yaşandı hem de İbrahim Tatlıses’in yenilenen imajı dikkat çekti!

İbo Show

Yıllar Sonra İbo Show!

Yıllar sonra bir dönemin efsanesi İbo Show, eski günü ve saatinde seyircilere buluşmaya başladı. Bildiğiniz gibi bundan 10 yıl önce, Türk müziğinin güçlü sesi İbrahim Tatlıses; İbo Show çekimlerinin ardından evine giderken bindiği araç saldırganlar tarafından silahlı saldırıya uğramış ve başından vurulmuştu.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses, yıllar süren tedavilerden sonra eskisi gibi olmasa da; kimseye ihtiyacı olmadan hayatını sürdürebilecek kadar iyileşti. Hatta usta sanatçı, ortaya atılan iddiaya göre bir süredir birlikte olduğu 25 yaşındaki Gülçin Hanım ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor!

Final Yok!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Usta sanatçının evlenecek kadar iyileşmesi hepimizi oldukça sevindirdi. Fakat İbo Show’a yeniden başlayan İbrahim Tatlıses hakkında iddiaların sonu gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde programın final yapacağı konuşuluyordu. Ancak İbo Show’un yapımcısı böyle bir şey olmadığını söylenerek bu iddiayı yalanladı. Hatta İbo Show’un reytingleri beklenenden daha yüksek gelince, program yapımcıları İbrahim Tatlıses’e 750 bin TL değerinde bir araba hediye ettiler!

Yeni İmaj!

Yapımcıların, İbrahim Tatlıses’e bu jesti “final yok” olarak algılandı! Her hafta Cumartesi akşamları evimizde konuk ettiğimiz İbrahim Tatlıses, bu hafta yine imaj değişikliğine gitti. Önceki haftalarda yüzündeki ve saçındaki değişikliklerle şaşırtan usta sanatçı; “İşlem yaptırmadım, sadece boya saçımda uzun süre kaldı” açıklamasını yapmıştı.

Bu hafta ise İbrahim Tatlıses’i yeni bir imajla gördük! Ancak geçen sefer nasıl siyah boya fazla kaçtıysa, bu sefer de beyaz boya fazla kaçmış. Usta sanatçının imaj makerı bir türlü ortasını tutturamıyor. Bakalım önümüzdeki hafta İbrahim Tatlıses’i hangi imajla göreceğiz?

Gözyaşı Sel Oldu!

Fakat dün geceki İbo Show’a damgasını vuran sadece İbrahim Tatlıses’in yeni imajı değildi. Usta sanatçı için hazırlanan vtr’de şu ana kadar İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği en başarılı performanslar derlenmiş! Bu performansları izleyen İbrahim Tatlıses göz yaşlarına hakim olamadı. Hem kendisi ağladı hem de programdaki konukları ağladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz