Youtuber’ların En Sansasyoneli Danla Bilic’den Yine Bir Özgüven Patlaması! Kimse Beni Çekemiyor

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Youtuber’ların En Sansasyoneli Danla Bilic’den Yine Bir Özgüven Patlaması! Kimse Beni Çekemiyor

Hazır cevapları ve özgüveni ile tanıdığımız Danal Bilic’den yine şahane ve kışkırtıcı bir yorum. Instagram sayfasından yaptığı bir fotoğraf paylaşımına yazdığı yorumla takipçilerinden yine yüzbinlere beğeni yağdı. İşte ünlü fenomenin iddialı paylaşımı!

Kimse Beni Çekemiyo!”

Kapadokya’da çektiği fotoğrafları dün Instagram hesabından paylaşan ünlü Youtuber Danla Bilic fotoğrafın altına“Kendimi kendim çektim çünkü kimse beni çekemiyo”diye bir yorum ekledi. En az fotoğrafları kadar dikkat çeken yorumunu ukalaca bulan da oldu zekice bulan da. Ki hemen söyleyelim, takipçilerinin birçoğu zekice buldu diyebiliriz. Kısacası bugüne kadar hazır cevaplılığı ve kendine özgüveni ile bilinen Danla yine sevenlerini şaşırtmadı.

“Linçler Beni Etkilemez!”

Danla Bilic

Seveni olduğu kadar eleştireni de çok olan Danla Bilic gerçekten bu anlamda uçları yaşayan Youtuber’lardan. Daha önce Armağan Çağlayan’a verdiği bir röportajda “Enes Batur 2 senedir magazinsel. Ben çıktığım ikinci aydan itibaren linç yemeye başladım. 4 sene bitti. Linçler beni etkilemez” demişti. Sosyal Medyada ünlü olmasının ardından Danla Bilic tabii ki ara ara bazı kişi, kurum ya da ünlülerle de davalık oldu. Ancak tüm bunlar Danla Bilic’i yıldıramadı. Sonunda da “Linçler beni etkilemez!” açıklaması ile herkese gereken cevabı yine kendi mecrasından ve kendi üslubuyla vermiş oldu.

Özgüveni Yaptığı İşlerden

Danla Bilic-Ekrem İmamoğlu-Kadınlar Zor Sordu

Youtube’da makyaj videoları ile adını duyurmaya başlayan genç Youtuber 8 Mart’ta ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir Youtube programı gerçekleştirdi. Takipçilerinin sorularını yayına taşıyan Danla Bilic bu yayınıyla da oldukça yüksek bir beğeni toplamıştı. Sonuç itibariyle kendisiyle son derece barışık olan Danla Bilic’de bu özgüven varken bu yorum da gayet normal diyebiliriz.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz