Sadakatsiz Dizisi 22. Bölüm Fragmanında Beklenmedik Gelişme! Volkan Yine Asya’nın Evinde

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Sadakatsiz Dizisi 22. Bölüm Fragmanında Beklenmedik Gelişme! Volkan Yine Asya’nın Evinde

Sevilen dizi Sadakatsiz’in merak edilen 22. Bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in oynadığı dizinin geçen haftaki bölümünde yaşanan son gelişmeler Asya’yı oldukça sinirlendirmişti. Ancak son sahnede Asya bir video ile her şeyi değiştirebileceğini göstermişti. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor?

Gönül Güçlü’yü Şok Eden Video

Cansu Dere-Gözde SEda Altuner-Sadakatsiz

Asya kendisi hakkında yapılan asılsız gazete haberlerinden dolayı hem özel hayatında hem de iş yerinde büyük sorunlarla karşılaşınca yaptığını düzeltmesi için Gönül Güçlü’nün evine gitti. Bir daha kendisi ile uğraşmamasını isteyen Asya aksi takdirde Volkan’ın olduğu bir videoyu aynı gazetede yayınlamakla tehdit etti. Videoyu görünce adeta şok olan Gönül Güçlü ne diyeceğini bilemedi.

Gönül Güçlü’nün Selçuk Tehdidi Tutmayınca Neler Olacak?

Sadakatsiz-Tarık Emir Tekin-Selçuk

Dizinin 22. Bölümünün bir diğer merak konusu da Selçuk ve Gönül Güçlü arasındaki gerilim. Tekirdağ’ı terk etmesi için bir nevi tehdit edilen Selçuk Gönül Güçlü’ye gitmeyeceğini söyledi. İlerleyen bölümlerde bu konuda da gerilim hızla tırmanacağa benziyor.

Volkan’ın Asya’nın Evinde Ne İşi Var?

22. Bölüm fragmanında ise Volkan’ı Asya’nın evinde yemekte görüyoruz. Yemekte Volkan’ın en sevdiği yemekler yapılmış ve ortamda tam bir aile atmosferi var. Yemeğin ardından Ali, Volkan ve Asya birlikte oyun oynarken Volkan Asya’ya “Sanki hiç ayrılmamışız” gibi diyerek yeniden yakınlaşmaya çalışıyor. Bunun bir yakınlaşma mı, yoksa bir tuzak mı olduğunu 22. Bölümde açık bir şekilde göreceğiz. Belki de Volkan ve Asya Ali için böyle bir geceyi organize etmişlerdir. Ancak bildiğimiz tek şey var ki o da Derin’in bundan hiç hoşlanmayacağı.          

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz