Açık Sözlü İrem Derici Babasının Kendisini Uyardığına Dair Haberleri Yalanladı: “Bizimki 77 Santim!”

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2021

Açık Sözlü İrem Derici Babasının Kendisini Uyardığına Dair Haberleri Yalanladı: “Bizimki 77 Santim!”

Türk müziğinin en çok konuşulan isimlerinden biri şüphesiz İrem Derici ama genelde gündeme gelmesi müziğiyle değil de yaptığı olaylı açıklamalarla oluyor! Özellikle de son bir haftadır kendisini magazin gündeminde sık sık görüyoruz. Bunun sebebi, Exxen’e transfer olan Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” isimli programında yaptığı bir açıklama ve sonrasında yaşananlar!

Konuşanlar Programına Katıldı!

Youtube Türkiye’nin son dönemdeki en fenomen konseptlerinden biri Konuşanlar’dı. Ancak, Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine transfer olan Konuşanlar’ın Youtube’da yüklü olan bölümleri silinince; Hasan Can Kaya abone ve takipçilerinden oldukça büyük bir tepki almıştı!

İrem Derici ve Hasan Can Kaya

Bütün bu olaylar unutuldu ve Konuşanlar, Exxen’de yayınlanmaya başladı. İlk bölümün konuğu ise açıklamaları ile herkesi şaşırtan İrem Derici oldu! İrem Derici ile eğlenceli bir sohbet geçiren Hasan Can Kaya, birazcık müstehcen soruları da İrem Derici’ye sormayı ihmal etmedi. Dijital bir platformda ne yapılsa kabul görüyor sonuçta.

İrem Derici’den “Basıldım” İtirafı!

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici’den herkesi şoke eden bir mastürbasyon itirafı geldi!

Hasan Can Kaya’nın “Hiç basıldın mı İrem?” sorusu üzerine İrem Derici üniversitede annesine yakalanma anısını anlatmaya başladı: “Üniversiteydim, kapıyı tamamen kapatmazsam ya da kilitlemezsem kimse şüphelenmez diye düşündüm. Kapı aralık, geçer önünden gider diye düşündüm.” diyerek söze giren İrem Derici. Ardından da annesinin kendisini mastürbasyon yaparken yakalandığı bir anısını izleyicilerle paylaştı.

Babasından Uyarı Aldı İddiası!

İrem Derici’nin Konuşanlar programında bu anısını anlatması sosyal medyada “patavatsızlık” olarak yorumlandı ve büyük bir kesim tarafından tepki aldı. Hatta son çıkan haberlere göre İrem Derici’nin babası Hulusi Derici’den uyarı aldığı iddia edildi.

Hulusi Derici ve İrem Derici

Çıkan haberlere göre İrem Derici’nin babası Hulusi Derici, kızına; ““Böyle konularla değil müziğinle gündeme gel. Bunlar Türk aile yapısına ters!” diyerek onu uyarmış.

İrem Derici’den Cevap Geldi!

Bu açıklamalarının ardından sosyal medyada tepki toplayan İrem Derici, babası Hulusi Derici hakkında çıkan haberlere ise yine kendi tarzında cevap verdi ve böyle bir uyarı almadığını dile getirdi

Derici ailesinin oldukça “şakacı” insanlar olduğunu, İrem Derici’nin bu paylaşımı ile anlıyoruz aslında!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz