WhatsApp’a İsyanını Twitter’dan Dile Getiren Demet Akalın Yine Ti’ye Alındı: “Konuşmalarını Okusalar Bile”

Aleyna Özyaman

Haberler

10 Ocak 2021

WhatsApp’a İsyanını Twitter’dan Dile Getiren Demet Akalın Yine Ti’ye Alındı: “Konuşmalarını Okusalar Bile”

Ünlü popçu Demet Akalın yine her adımıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde annesine aldığı lüks otomobil sonrası Twitter’da “param yok, zengin değilim. Eskidendi o” sözleriyle hepimizi şoke etti.

Bugün ise, WhatsApp’ın değişen gizlilik sözleşmesi hakkında sitemini dile getirdi. Ancak Twitter kullanıcıları yorum yapmadan durur mu? Asla durmaz. Hemen Demet Akalın’ı ti’ye almaya başladılar!

Son Günlerin En Popüler Konusu: WhatsApp’ın Değişen Gizlilik Sözleşmesi!

Demo’muzunda dert yandığı konu bu! Aslında bütün dünyada özellikle de Türkiye’de son günlerin en çok konuşulan konularından biri haline geldi. WhatsApp bildiğiniz gibi 2014 yılında Facebook şirketi tarafından 19 milyar dolara satın alındı.

whatsapp sözleşme

Zaman içerisinde Facebook, sosyal medyada ne kadar aktif kullanılan uygulama varsa hepsini kendi çatısı altında topladı. Toplayamadıklarını da pazardan resmen sildi. Facebook’un şirketlerinden biri olan WhatsApp’ın son günlerde gizlilik sözleşmesi değişti. Eğer 7 Şubat tarihine kadar bu sözleşmeyi kabul etmezseniz, WhatsApp’ı kullanamayacaksınız. Değişen sözleşmeye göre, WhatsApp’tan elde edilen bütün veriler diğer Facebook şirketleri ile paylaşılacak.

Demet Akalın Bip’e Geçtiğini Duyurdu!

Bu duruma da, birçok sosyal medya kullanıcısı isyan ederek diğer mesajlaşma uygulamalarına göç etmeye başladı. Tabii bu göçün asıl kaynağı her zamanki gibi Twitter oldu. Demet Akalın, Bip uygulamasına geçtiğini bütün takipçilerine duyurdu. Ancak, yine yazım yanlışlarıyla sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı!

Özellikle WhatsApp’ı yanlış yazması çok eleştirildi! Aslında dalga geçildi desek daha doğru olur sanırım.

WhatsApp’a isyanını Twitter’dan dile getiren Demet Akalın, bu tweetinin ardından Bip isimli Türk yapımı uygulamaya geçtiğini takipçilerine tweetledi. Tabii yine Demet Akalın tarzıyla!

“indirdim” yerine “imdirdim” yazan Demet Akalın yine dalga konusu olmaktan kaçamadı:

Hatta bazı takipçilerine cevap vermedi de ihmal etmedi

Instagram’da Kendine Cevap Veren Birini Paylaştı!

Twitter’da takipçilerinin kendisine takılmasını seven Demet Akalın, hoşuna giden bir yorumu Instagram storyler kısmında paylaşmayı ihmal etmedi!

Demet Akalın story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz