Hande Erçel’den Duygu Yüklü Paylaşım Geldi! 10 Ocak 2019’da Kaybettiği Annesini Paylaştı: “Seni çok özledim anne…”

Aleyna

FOX

10 Ocak 2021

Hande Erçel’den Duygu Yüklü Paylaşım Geldi! 10 Ocak 2019’da Kaybettiği Annesini Paylaştı: “Seni çok özledim anne…”

Sen Çal Kapımı dizisinin Eda karakterine hayat veren Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel 10 Ocak 2019 tarihinde vefat etmişti. Annesinin acısını yaşamaya devam eden ünlü oyuncu ölüm yıldönümü olması sebebiyle bugün bir post paylaştı. Postta annesiyle fotoğrafları vardı.

Hande Erçel’in Annesi Neden Öldü?

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel ölümünden bir süre önce kansere yakalanmıştı. Sonrasında tedaviye başlayan Aylin Erçel ve ailesi, bir iyi bir kötüye giden durumuyla zor zamanlar geçirmişti.

Hande Erçel, annesinin durumunun düzelmesine çok sevinmiş, “Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik.” sözlerini söylemişti. Bundan çok geçmemiş, annesi Aylin Erçel ağırlaşmaya başlamıştı. Hande Erçel o sıralar Hançer dizisinde oynuyordu. Annesinin ağırlaştığını sette öğrenen başarılı oyuncu, apar topar hastaneye gitmişti. O gecenin sabahına annesinin vefat haberini aldı.

Annesinin Doğum Gününü Kutlamıştı!

Yaklaşık 3 ay önce Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel’in doğum günüydü. hande Erçel de kaybettiği annesinin doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı bir postla kutlamıştı.

Güzel senin kulağımdan bir an olsun gitmiyor, varsın burdasın. Hala her sabah öpüyorsun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu..
Her gün hayal ettiklerimizden daha güzel bir denize girdiğini biliyorum oralarda.. Seni çok özlüyorum anne.
.” sözlerini yazan oyuncu yine takipçilerinin yüreklerini parçalamıştı!

“Seni Çok Özledim Anne…”

Hande Erçel’in annesinin ölümüne tam iki yıl oldu. Ünlü oyuncu hala annesinin yasını tutuyor, acısını kalbinde yaşıyor olmalı! Hande Erçel bugün annesinin ölüm yıl dönümü sebebiyle Instagram hesabından bir post paylaştı. Postta annesiyle, babasıyla ve ailecek çekildikleri fotoğrafları vardı.

Siyah beyaz olarak paylaştığı bu kolaj fotoğrafın altına düştüğü not da yürekleri parçaladı. “Seni çok özledim anne..” sözlerini yazan Hande Erçel ne kadar üzgün olduğunu adeta bir fotoğrafla hissettirdi!

Başarılı oyuncu bu postun altına gelecek olan yorumlara karşı paylaşımı yorumlara kapattığı da dikkatlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz