Ne Kurtlar Vadisi Unutuldu Ne de Çakır! Oktay Kaynarca Çakır İçin Çektiği Videoda Geri Dönüş Sinyali Verdi

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Ne Kurtlar Vadisi Unutuldu Ne de Çakır! Oktay Kaynarca Çakır İçin Çektiği Videoda Geri Dönüş Sinyali Verdi

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı efsane “Kurtlar Vadisi” karakteri Çakır, ölümünün 17. yılında da anıldı. Çok duygulanan Kaynarca, Çakır hakkında bir video yayınladı.

Kurtlar Vadisi oyuncuları

Bir dönemin en efsane dizisi “Kurtlar Vadisi”ydi. 2003-2005 yılları arasında yayınlanan ilk sezonu yayınlanırken gerçekten de sokaklar bomboş olurdu. Ana haber bültenlerinden ilkokula giden çocuklara kadar herkes bu diziden bahsederdi! “Kurtlar Vadisi” çeşitli devam dizileri ve filmleriyle sürüp gitse de, o ilk sezonun tadı bir daha geri gelmedi. Diziyi en sert şekilde eleştiren insanlar bile “Kurtlar Vadisi”nin ilk sezonunun Türk televizyon tarihinde önemli bir yer tuttuğunu düşünüyor.

Çakır Ölünce Ülke Olarak Çıldırdık

Oktay Kaynarca

İlk sezonun bu kadar sevilmesindeki en önemli etkenlerden biri de Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Çakır karakteriydi. Süleyman Çakır, o dönem dizinin ana karakteri Polat Alemdar’dan bile daha çok ilgi çekiyordu. 8 Nisan 2004’te diziden ayrılınca, o güne kadar görülmemiş bir olay yaşandı! Çoğu izleyici Çakır öldükten sonra diziyi izlemeyi bıraktı. Çakır’ın gıyabında cenaze namazı kılındı, gazetelere ölüm ilanları verildi, mevlitler bile okutuldu. Bu sabah gördük ki, ülkece çıldırdığımız bu anlar 17 yıl sonra bile etkisini yitirmemiş!

Bugün Yine Twitter’da Anıldı

Oktay Kaynarca

Süleyman Çakır, Oktay Kaynarca’nın da kaderini değiştiren bir karakter oldu. Diğer dizilerde “ağır abi” dışında bir imajı olması seyirciye ters geldi. 6 sezondur süren “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisindeki karakterinin adı Hızır Çakırbeyli, oradan hesap edin! Çakır o kadar hafızalara kazındı ki, 15 sene sonra bile karakterle ilgili her detay hafızalardaydı.

Gördüğünüz gibi, yıllar sonra bile Çakır’ın hangi bölümde vurulup hangi bölümde öldüğü akıllarda! Hal böyle olunca, Çakır’ın ölümünün 17. senesini ananlar yine Twitter’da trendler listesine girdi.

Oktay Kaynarca olanları görünce yine çok duygulandı ve bir video yayınladı.

Belki de Geri Döner!

Oktay Kaynarca

Ünlü oyuncu, 17 sene sonra bile Çakır’ı trendlere sokan hayranlarına teşekkür etti. Çakır’ın geri dönebileceğine dair bir sinyal de çaktı!

Bu kadar özlenen ve değerli bir adam bir yerlerden çıksa da bu hasret bitse mi? Bunu düşünmüyor değilim” diyen Oktay Kaynarca, hayranlarını iyice coşturmak istiyor belli ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz